Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Valós veszély hogy nem lesz...

Valós veszély hogy nem lesz hosszabb távon, tartósan üzemanyag Magyarországon?

Figyelt kérdés

De írhatnám akár a földgázt is, bár most inkább az olaj/üzemanyag van jobban terítéken.

Valós veszély ezek hosszú távú nélkülözése?

Ugye nagyon sokminden épül ezekre ma Magyarországon, mindenféle szolgáltatásoktól kezdve alapvető dolgokon keresztül minden.

Tényleg fennáll a veszélye hogy emiatt akár le is állhat az eddig megszokott élet?


2022. dec. 6. 00:23
 1/3 anonim ***** válasza:
29%
Nem. A finomítókat meg fogják javítani nyilván. Az ársapka eltörlése is várható, onnantól meg külföldi finomítok is beszállhatnak.
2022. dec. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
41%
Én nem hittem el..Kimentem este tankolni..A 9.kútnál találtam csak dizelt s ott is tömegek vannak..
2022. dec. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Revolúcióbiológus ***** válasza:
92%

Igen, valós veszély, a biztonsági készleteket teljesen elautózták a magyarok 2022-ben. Márpedig a biztonsági készletek - nevükből adódóan - arra a helyzetre kellenek, ha valami katasztrófa vagy havária esemény áll fenn. Ha most történne valami gebasz (mondjuk felrobban egy 20.000 köbméteres tartály, egy tankerhajó eltömíti a Suezi-csatornát vagy neadj isten az oroszok a levegőbe röpítik a Druzsba vezetéket), akkor az ország letolt gatyával várná az apokalipszist.

Egy csomó alapvető dolog épül az üzemanyagra? Lehet, de egy csomó tök felesleges is, az ársapka pedig épp ezeket ösztönzi, szinte minden hónapban rekordot döntött az ország üzemanyag fogyasztása, hét közben is tele voltak az utak hétvégi autósokkal, már a takarítónő is kocsival jár munkába, az iskolák előtt dugó van a gyerkőcöket hozó-vivő szülőktől. Ezek nem tűnnek túl szükségesnek és nélkülözhetetlen üzemanyag használatnak. Ha ezt érted az "eddig megszokott élet" alatt akkor megnyugodhatsz: ennek a kornak vége.

2022. dec. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!