Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogy vagytok ezzel hogy 2 éve...

Hogy vagytok ezzel hogy 2 éve folyamatosan félelemben kell élnünk? Ti is már 1/3 vagy 1/2 tank nal elkezdtek benzinkutat keresni?

Figyelt kérdés

Ugyan az vagy rosszabb ez a mai helyzet mint a covid első hullámban mikor elfogyott az olaj a liszt és a WC papír.


Most az üzemanyag fogy el annyira be vagyunk panikoltatva


Retegunk a migranssoktol retegunk a covid visszatérésetol

És legjobban a haborutol az ehhezestol és attól hogy kifogyunk az eroforrasokbol.


Enis már vásárolok aranyat mert nem bízok senkiben és semmiben. azon gondolkozom érdemes e élelmiszer tartalékot képezni otthon tartós ételekből ide jutottam 😀😀


Ti hogy érzitek ezt a 2 évet?



2022. dec. 6. 11:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Én ilyenkor mindig váltok tömegközlekedésre hogy ne éljek félelemben.
2022. dec. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Külföldön élek, ismeretlen fogalom...
2022. dec. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Aranyat venni is bizalmi kérdés:) Kitől, mennyiért, hol?:)
2022. dec. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Az elmúlt 2 évben mindig volt valami réteg, amit a Fidesz szisztematikusan tönkretett a veszélyhelyzetre hivatkozva. Vendéglátó egységek, benzinkutak, kisebb üzletek. De a lényeget tegnap megmondta Matolcsy, nem érdemes visszamenni a szocializmusba mert ami ott nem működött az most sem fog.
2022. dec. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kivillan a lámpa még ráérek tankolni. Tudom, a kocsinak nem biztos, hogy jót tesz :) Minimális kaja van itthon "tartalékban", nincs mindig kedvem vásárolni menni.
2022. dec. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem rettegek a migránsoktól az ukrán háborútól inkább meg a hatásaitól.
2022. dec. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6#Hatasai meg a kiterjedése is veszélyes mikor át repült a lengyelekhez a rakéta már tartottam tőle hogy nagyobb dolgok kezdődnek a mi életünkben is .


Itt 1 szer kell hibazni

2022. dec. 6. 11:58
 8/12 A kérdező kommentje:
És ott fogunk kuszni mászni sziberiaban a sárban legalábbis mi férfiak.
2022. dec. 6. 11:59
 9/12 anonim ***** válasza:

Ezek mind valós problémák. Rettegni nem rettegek tőle, de igen, rászoktam, hogy több tartós élelmiszer van itthon, és igen, előre vásároltam pl. tavaszi cipőt is a héten, mert most le volt árazva, régebben nem figyeltem oda ennyire ezekre a dolgokra.

Tankolni is akkor tankoltam, amikor 100 km-re volt elég üzemanyag, de már nyár óta 20 literes volt a határ annál a kútnál, ahova jártam, így rászoktam, hogy 1/2 tanknál tankolok. (Most is ennyin állok, de a városban már csak 1 helyen van (volt tegnap este még) benzin.) Igen, ez frusztráló, már én is azt mondom, ezen az áron nem kell az árstop.

De az életszínvonalamból még nem kellett leadnom, és bár többet tartalékolok, nem idegesítem magam egy sor dolog miatt.

2022. dec. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Összetett a kérdés, nem lehet 2 mondatban válaszolni. 10 éve kidobtam a tévémet, legjobb döntés volt az életemben. Híradóban szándékosan pánikoltatják a népet, ez is a politika része.

Persze híradó nélkül is lehet érezni, hogy komoly bajok vannak.

De azt tudni kell, hogy semmi nem tart örökké. A klasszikus fogyasztói társadalomnak leáldozott, a vég kezdetét tapasztaljuk. Egyre kevesebb erőforrás, nyersanyag van egyre több embernek. Nem kell hozzá diploma, hogy a régi dolgok nem tarthatók a végtelenségig.

Nagymamám ezt úgy mondta, hogy nem örök a békának a tó.

2022. dec. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!