Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért érdeke a rezsiválság a...

Miért érdeke a rezsiválság a világ pénzhatalmi elitjének?

Figyelt kérdés

Ugye azt senki sem gondolja, hogyha értelmes emberek módjára leülnének a "hatalmasságok" egy asztalhoz, ne tudnák megoldani, hogy ne kerüljön ilyen mocsok sokba a modern élethez alapvetően szükséges áram pl?

Milyen hasznuk van ebből? Vagy simán csak szarnak bele?


2022. okt. 16. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Az az értelme hogy sokan eladósodjanak és ne a saját tulajdonban éljenek.

Great Reset.

2022. okt. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Hát ilyen az, amikor valakinek sem IQ-ja, sem szándéka nincs arra, hogy megpróbálja megérteni a gazdasági törvényszerűségeket, de valamilyen magyarázatra neki is szüksége van, amit még megérthet és elhihet, így aztán jönnek a gonoszbankárgyíkemberzsidó háttérhatalmasságok.
2022. okt. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2: Ezt kifejthetnéd, mert ez így elég magasröptűre sikeredett, ennyiből csak az jön le hogy agymosott vagy, és hogy ez egy jóindulatú világ ahol csak azon dolgozik az a réteg akiről beszéltem, hogy nekünk jó legyen, csak hát azok a csúnya gazdasági törvényszerűségek beleszólnak...:D
2022. okt. 16. 09:00
 4/7 A kérdező kommentje:
2: A háborúkat is azért vívták hogy legyőzzék a gonoszt, ugye? :D :D :D
2022. okt. 16. 09:01
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
A világ pénzhatalmi elitje amerikában van.amerika terjeszkedik világszerte mindenhol ahol csak lehetősége van rá, tehát az ő érdeke hogy az EU meggyengüljön gazdaságilag.olcsó orosz nyersanyagok nélkül véget fog érni a jóléti társadalom ami gazdasági visszaeséshez fog vezetni.
2022. okt. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5: Igen, én is vakani ilyesmire gondoltam, de ez nem teljesen gazdasági törvényszerűség, amerikának nem feltétlenül kellene azzal fölénybe kerülnie,hogy szétkeféli az uniót meg oroszországot. Bár jó látni ekkora potenciál van az EU-ban, hogy muszájnak látják szétszeszni, nehogy föléjük kerekedjünk. De ez viszont durva hogy mennyire hagyják, mennyire beugrik nekik mindenki. Vagy csak zsarilva vannak az EU-s poltikkusok fax tudja, de szánalmas mennyire nem a saját érdekeinket nézik.

Ukrajna is ki a bánatot érdekel? Nem talál azokat az amerikai pénzembereket akiknek rohadt sok vagyonuk van ott? :)))) És ezért szopjunk mi.Aki ezt megmagyarázza magának a tankönyvben tanultakkal, az egy agymosott birka.

2022. okt. 16. 09:22
 7/7 A kérdező kommentje:

Ezt sikerült rendesen leírni :D


Na újra, retek szerkesztés gomb nehogy legyen:


5: Igen, én is valami ilyesmire gondoltam, de ez nem teljesen gazdasági törvényszerűség, amerikának nem feltétlenül kellene azzal fölénybe kerülnie,hogy szétkeféli az uniót meg oroszországot. Bár jó látni, hogy ekkora potenciál van az EU-ban, hogy muszájnak látják szétcseszni, nehogy föléjük kerekedjünk. De ez viszont durva hogy mennyire hagyják ezt a poltikusaink, mennyire beugrik nekik mindenki. Vagy csak zsarolva vannak az EU-s politikusok fax tudja, de szánalmas mennyire nem a saját érdekeinket nézik.


Ukrajna is ki a bánatot érdekel? Nem talán azokat az amerikai pénzembereket akiknek rohadt sok vagyonuk van ott? :)))) És ezért szopjunk mi.Aki ezt megmagyarázza magának a tankönyvben tanultakkal,meg elvi kérdésekkel, az egy agymosott birka.

2022. okt. 16. 09:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!