Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akkor a két évvel ezelőtti...

Akkor a két évvel ezelőtti kovid-konteók meg is dőltek?

Figyelt kérdés

Emlékezzünk vissza néhány koviddal kapcsolatos konteóra kb két évvel ez előttről:

- "Az éjjeli kijárási tilalom az emberek szabadságának korlátozására vannak": Ehhez képest már vagy egy éve nincs semmiféle ilyen korlátozás, holott azt mondták hogy ez már örökre marad és csak szigorúbb lesz.

- "A kötelező maszkhordás az emberek engedelmességre bírására szolgál": Ezt is szintén eltörölték.

- "Az oltás egy tömegpusztító terv része": A kismilliomodik oltást felvevők is köszönik szépen, nagy részük lassan két év után is teljesen jól van.


Akkor ismét bebizonyosodott hogy ezek alaptalan konteók voltak?



2022. szept. 29. 12:54
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
65%
Híradó, az orbánista propaganda szócső, ami csak azt a célt szolgálja, hogy pánikot keltsen, így a következő 2/3-ra is megszavazzák a Fideszt.
2022. szept. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
69%

#13 Tényleg ennyire buta vagy?Most mondom, hogy nem kell jegyzetelnem, veled ellentétben.

Egyébként igen, azt is tudom nagyanyám milyen 10 féle gyógyszert és milyen vitaminokat szed, mert szoktam neki kiváltani.

Azt is tudom anyám milyen nevű krémet használ a bőrbetegségére.Pont így, ahogy írod.Azt is tudom mire allergiás az egyik barátnőm és hogy milyen gyógyszert szed rá.

2022. szept. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
84%
#15 Hogyne jutott volna eszembe!Csak eddig nem voltak ennyiszer betegek.
2022. szept. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező az a gond, hogy ezek egyike sem volt soha konteó.


Javaslom értelmezni a konteó szó jelentését és tartalmát.


Ha most azt mondom, hogy év végére 500 forint lesz egy euró akkor ha valóban annyi lesz akkor ez egy valóra vált konteó?

Hát nem...

2022. okt. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
37%

#13

Az összes rokonod és ismerősöd gyógyszerészeti és egészségügyi előéletét tudod fejből, mint egy számítógép ilyen részletességgel, de csak ez az egy készítmény kelt benned bizalmatlanságot? Szerinted egyenesen az oltástól betegesebbek az átlagnál. Mondanám, hogy értem, ha úgy lenne.

Azt, hogy hülye vagyok felesleges nyomatékosítani, tisztában vagyok vele. :D

2022. okt. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
68%

#25 Nem az összesét, hanem aki számít.És igen képzeld el, nagy oltáspárti ismerősöm magától mondta, hogy a pfizer oltástól lettek nagyon súlyos nőgyógyászati problémái.Honnan tudja?Onnan, hogy orvos mondta neki, hogy attól van.Azt is mondta, hogy az orvos szerint nagyon gyakori mellékhatás, rendszeresen találkozik vele.Ez az ismerősöm emiatt nem oltatta be például a kislányát, holott ezelőtt mindenképp be akarta oltatni.

Hiába cinikuskodsz, ezek valós esetek és szerintem annak elég nagy probléma, aki ettől szenved.Még akkor is, ha kiröhögöd őket.

2022. okt. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
57%

#26

Egy orvos mondott ilyet egy ismerősödnek és te ezt innentől biztosra veszed. Az én üzemorvosom közölte, hogy víz van a fecskendőben, mégsem hittem el neki. A testvérem infektológus, szerintem, ha ez általános lenne akkor tájékoztatott volna róla. Akkor most mi van? Melyik orvosnak higgyek? Akinek ez a szakterülete vagy egy üzemorvosnak, aki papírok kitöltéséből él?

A tapasztalati út is ezt mutatja. Én még nem hallottam ilyen nőgyógyászati esetről az ismerősi körömben. Annál inkább kerültek többen kórházba, akár lélegeztetőgépre a vírus miatt.

2022. okt. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!