Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akkor a két évvel ezelőtti...

Akkor a két évvel ezelőtti kovid-konteók meg is dőltek?

Figyelt kérdés

Emlékezzünk vissza néhány koviddal kapcsolatos konteóra kb két évvel ez előttről:

- "Az éjjeli kijárási tilalom az emberek szabadságának korlátozására vannak": Ehhez képest már vagy egy éve nincs semmiféle ilyen korlátozás, holott azt mondták hogy ez már örökre marad és csak szigorúbb lesz.

- "A kötelező maszkhordás az emberek engedelmességre bírására szolgál": Ezt is szintén eltörölték.

- "Az oltás egy tömegpusztító terv része": A kismilliomodik oltást felvevők is köszönik szépen, nagy részük lassan két év után is teljesen jól van.


Akkor ismét bebizonyosodott hogy ezek alaptalan konteók voltak?



2022. szept. 29. 12:54
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
25%

#10

Te az a fajta ember vagy, aki listát vezet az ismerőseiről és családtagjairól, hogy kik voltak beoltva, mikor, mivel? Sajnálom a környezetedet. :D

2022. szept. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
37%

#11 Én meg téged sajnállak, ha ennyire hülye vagy, hogy ilyen kevés információ megjegyzéséhez listát kell vezetned.

Köszönöm szépen, nekem van annyi eszem és törődöm annyira a szűk környezetemmel, hogy ennyit meg tudjak róluk jegyezni.

2022. szept. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
16%

#12

Azt is fel szoktad jegyzetelni, hogy milyen más gyógyszereket és vakcinákat szednek be? Nyilván valóan igen, hiszen ez a törődés alapja nálad. Ha nem, miért pont ezt az egy dolgot figyelted?

2022. szept. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
24%
Igen, ostobaságok voltak - bár ezt már akkor is lehetett tudni. :) Olyan konteó is volt, hogy akik beoltatják magukat, azok 2 éven belül meg fognak halni az oltástól. Jó, ennek adjunk még egy fél évet, mert még nem telt el két év az első beadott oltás óta. De 2021. március végén már 2 millió oltott volt. Ha addigra lecsökken Magyarország népessége 8 millióra, akkor azt mondom, hogy oké, igazatok volt és elkezdem ásni a síromat. :D
2022. szept. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
54%
10, ez egy elég fordított lovon ülés... az még nem jutott eszedbe, hog ypont azért oltatták be magukat, mert állandóan betegek?
2022. szept. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Mikor minden erről szólt sem érdekelt különösebben, papíron én is elkaptam, kb annyit vettem belőle észre hogy pár napig tényleg alig éreztem ízeket, aztán kiderült, hogy közeli hozzátartozónak pozitív a tesztje így 99% hogy én is az voltam.
2022. szept. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
39%

Ez is konteó volt egyesek szerint, azt tessék, már a média is leadja. 😄


[link]

2022. szept. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
57%
Mert amit a média lead az szent és igaz :)
2022. szept. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
68%
#18 Amíg fosatták az embert a 99,98% túlélési esélyű coviddal, addig bezzeg igazat mondott a média. Most, hogy valóban igazat mond, mostmár kamuzik. 🤣🤣🤣
2022. szept. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
95%
Akkor is csak az arra fogékoyn dőlt be.
2022. szept. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!