Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Titkos társaságok és felforg...

A Titkos társaságok és felforgató mozgalmak c. könyvet honnan lehet letölteni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én megvettem és frankó kis irkálmány. :P
2010. szept. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hol vetted meg?
2010. szept. 21. 20:31
 3/7 A kérdező kommentje:
elhiszem hogy jó könyv, azért akarom én is megszerezni de könyvesboltokban nem hiszem hogy árulják
2010. szept. 21. 20:38
 4/7 anonim ***** válasza:
mivan nem volt gyerekszobád hogy most összeesküvéselméletekre izgulsz? fogadjunk minden mögé a zsidókat látod...
2010. szept. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A Gede Testvérektől meg tudod rendelni.

Én Rétságon utazok át minden nap és az egész kisvárosban egyetlen egy könyvesbolt van, ami mostanában elkezdett nemzeti jelleget ölteni.


Egyre több Gede Testvérek könyvet árulnak, így végre nem kell tőlük rendelnem, hanem megvehetem a boltban is. :P


Amúgy a szóban forgó könyvet még postai szállítással rendeltem tőlük kb. 1 éve, de mostmár személyesen fogok hasonló témájú könyveket venni a boltban.

2010. szept. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is Rétságon utazok keresztül minden nap és tudom melyik könyvesboltra gondolsz :)Majd benézek oda.
2010. szept. 22. 21:24
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi amúgy!:)

ez lemaradt

2010. szept. 22. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!