Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, a Pride tényleg...

Mit gondoltok, a Pride tényleg teljesen normális rendezvény, és gyerekeket is nyugodtan lehet oda vinni?

Figyelt kérdés
[link]

2022. júl. 11. 15:31
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
83%
Én voltam párszor, a résztvevők több mint fele uncsi pólós heteró, mint én is, van még egy rakás szivárványkapitalisa kamion mindenféle cégekkel, egy csomó átlag meleg, meg néhány bőrcuccos arc. Ennyi az egész, de megint Hajdúborzasztó-mellékről finnyog valaki, nem is értem, minek erről beszélni.
2022. júl. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
80%
Èn se vinném szélsőjobbosok közé a gyerekem, még a végén megfertőzik és nagymagyarország matricát akar majd az iskolatáskájára
2022. júl. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
86%

Azt gondolom hogy a pride nem egy cuki piknik, hanem egy szervezett tüntetés, márpedig szeretném ha összeszednéd minden erődet, és elgondolkodnál ezen: már ki a k urva istenért kéne az alapján megítélni egy szervezett tüntetést, hogy jó délutáni program-e a pulyáknak?


Viszont azt is gondolom hogy ezerszer inkább engednék egy csapat óvodást ennek a tüntetésnek a kellős közepére, mint egy átlag kuruc.info olvasó közelébe.

2022. júl. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. júl. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem gyerekek programja de ha véletlenül meglátják nem lesz tőle bajuk. Feltéve, hogy nem lesznek olyan alakok mint az amcsi felvonulásokon, na amit ott látni az ocsmány, felnőttnek is gusztustalan. De idehaza ezegyáltalán nem jellemző. A tavalyi augusztus 20-i fideszes szadomazo fiúk sokkal megbontránkoztatóbbak voltak mint a prideos arcok.
2022. júl. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
91%

Mit gondolsz, egy focimeccs tényleg teljesen normális rendezvény, és gyerekeket is nyugodtan lehet oda vinni?

[link]

2022. júl. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem rendezvény, főleg nem családi rendezvény. És ezt senki nem mondta, akkor sem, ha ezt akarod bállítani. Inkább egy demonstráció, politikai rendezvény, kiállás az egyenlő jogokért és az elfogadásért.
2022. júl. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:
Dehogynem, egy csomóan viszik a Pride-ra a gyerekeiket, és szerintük semmi rossz nincs ebben.
2022. júl. 11. 17:52
 19/44 anonim ***** válasza:
17%
Semmi esetre sem. Még a végén azt hiszi, hogy ez a normális.
2022. júl. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
91%

"Dehogynem, egy csomóan viszik a Pride-ra a gyerekeiket, és szerintük semmi rossz nincs ebben."

Nem attol csaladi rendezveny egy rendezveny, hogy egy csomoan kiviszik ra a gyereket.

2022. júl. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!