Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Rossz hatással vannak az...

Rossz hatással vannak az lmbtq/lgbtq mozgalmak tevékenységei a gyerekekre? Miért igen? Miért nem?

Figyelt kérdés
Bárki válaszát szívesen várom!

2022. júl. 2. 03:00
1 2
 1/16 Fsms ***** válasza:
79%
Ha ránézel az RTL klub média tanács perére ott a bíróság mondta ki, hogy nincs semmilyen tudományos bizonyíték arra, hogy káros.
2022. júl. 2. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%

Sokkal inkább a TV-s agymosás van rossz hatással. Amikor televíziós műsorban próbálják bebeszélni, hogy igen.

A gyerek csak azt tanulja meg, hogy van ilyen is. Most magammal példálózva, én alsós voltam, amikor ment a Varázslatos álmok a tv-ben (német csatornán előbb láttam), abban van több meleg pár, mindkét nemmel, oké, a szinkronnal próbáltak variálni, de attól még Neptune és Uranus egy szerelmespár volt, annak ellenére, hogy mindketten lányok, én mégsem lettem leszbikus.

Btw, áltudomány tag helyett inkább pszichológiát kellett volna írnod.

2022. júl. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%

Én azt nem értem, hogy miért kell minden hírnek, filmnek, könyvnek erről szólnia? Oké melegek örülök, de kezd elegem lenni abból, hogy mindenki torkán erőszakkal tolják le mostanában ezt a dolgot. Kezd hányingerem lenni ha meglátom ahogy két pasi nyalja egymást a tv-ben. De persze mindjárt én leszek homofób k.csög mert én másként élem meg a drága melegek nagy szabadságát.

Ha ekkora nagy elfogadásban élünk, akkor azt miért nem tartják tiszteletben, hogy valaki nem akarja ezt nézni?

A gyereknek nem árt tudnia, hogy van ilyen. Ezt én is így látom. De nem veszitek észre hogy hova megy ez? Minden 3. gyerek hirtelen melegnek mondja magát csak hogy ő különlegesebb legyen. Csak divatból melegek. Nem egy ilyen sztorit hallottam, hogy a másodikos, harmadikos gyerekek melegek akarnak lenni mert annyira szeretik a legjobb barátjukat, hogy ez biztos szerelem.

Ez a véleményem a nagy elfogadásról. Arról nem is beszélve mikor a meleg pasik kifestik a körmüket, rózsaszínre, beraknak egy fülbevalót, felvesznek egy szoknyát és úgy néznek ki mint, akik nekimentek egy utcai ruhaárus bódénak mert a szakálluk meg a testalkatuk miatt csak női ruhába öltözött papagájoknak tűnnek, akik az elfogadásról papolnak a tiktokon.

2022. júl. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
37%

A pszichológia teljes, évszázados kutatása, elmélete és tanulmányai mind arról szólnak, hogy az ember egész életét meghatározza, befolyásolja az, hogy mit tapasztalt, élt át gyermekkorában.

A gyermek személyisége még nincs kialakulva, pontosan az formálja, hogy mit lát, tapasztal él át a környezetében, mivel találkozik, a körülötte élők mit mutatnak neki.

Ez a tanulás maga, a szociális, társas kapcsolatok kiépülésének időszaka, a normák elsajátítása és az, hogy mit tekintünk jónak és rossznak, követendőnek vagy elítélendőnek.

Pontosan ezért végezzük a gyerekek nevelését már a legkisebb kortól nagy gondossággal, mert a gyerekeket ezzel lehet a legjobb hatékonysággal alakítani pl. a dohányzás ellenességben, a környezet védelmében, a sérült fagy valamiben korlátozott társaik elfogadásában, segítésében.

Ezen alapul az integrált oktatás, nevelés elve az óvodában, iskolában, hogy minél korábban találkoznak az adott problémával a gyerekek és tanítanak nekik ezekre megoldásokat, mutatják meg a megfeleő - a társadalom szerint megfelelő viselkedést, annál inkább lesz ez majd a sajátjuk.

De a sportban is ez az alap szemlélet, hogy a kisgyerekeket kell rászoktatni az aktív életre, a mindennapi testmozgásra és akkor az életükben ez később is természetes lesz. De így van ez az étkezéssel is - aki chipsen meg kólán él kiskorában, az nagyobb valószínűséggel lesz elhízott felnőtt, mint akit egészségesen és változatosan etetnek kisgyerekként is már.

A kérdés nem az, hogy ez - "az lmbtq/lgbtq mozgalmak tevékenységei " - rossz hatással vannak-e a gyerekekre, mert ez tény. Ahol hamarabb kezdték, ott már vannak konkrét adatok is arra, milyen mértékben nőtt azon fiatalok aránya akik az alapvető dologgal nincsenek már tisztában, hogy ők fiúk-e vagy lányok. Rendkívüli módon megnőtt a bizonytalan nemi identitások mellett azok száma is aki valóban be is avatkozik a testi fejlődésébe - viszont arra még nincsenek adatok, hogy ennek eredményében mekkora lkárok lesznek amikor már fel is érik ésszel, hogy mit tettek.

Vannak már konkrét perek ahol a szülőket, az államot perelik amiért gyerekként akár pubertás blokkolóval akár mással a nemi érésükbe beavatkoztak és a fiatal felnőtt később rádöbbent, hogy egyáltalán nem az történt vele ami számára helyes lett volna - csak már visszafordíthatatlan károk érték a testét.

Amit bizonyosan lehet tudni a korábbi évek tapasztalataiból, hogy a FELNŐTTEKNÉL és nem gyereknél elvégzett nemátalakító beavatkozások következtében nem csökkent a depresszió, az öngyilkosság aránya az érintettek csoportjában, vagyis nem érte el azt a hatását amiért csinálták. Egy olyan személynek aki saját magával nincsen rendben nem segítség ha elmaszkírozza magát, ezzel csak elfedi egy időre a problémát vagy elcseréli egy másikra. Miközben ezek az emberek felnőttként, tudatosan hozták meg a döntésüket, ismerve a saját nemük életét és tudva mit vesztenek a műtéttel, gyógyszeres beavatkozással. fel tudták vállalni a hormonkezelések mellékhatásait, a szívet, egyéb szerveiket érő káros következményeket.

A gyerekek viszont ezt nem tudják. Egy gyerek - egy 18 évnél fiatalabb ember - még nem képes bizonyos döntéseket meghozni, ez is a pszichológia egyik alapvetése. Mivel még nem fejlődött ki az agya, idegrendszere, személyisége megfelelően hozzá, hogy a pillanatnyi 'én' meg 'nekem' kérdéseken túl át is lássa azt ami akár a környezete, akár ő maga számára tágabban is szükséges lenne bizonyos döntésekhez.

Ez nem azt jelenti, hogy ne lenne olyan 13 éves aki képes lenne helyesen dönteni egy választáson vagy egy 11 éves aki tudna jól és szabályosan autót vezetni, egyszerűen azt, hogy általánosságban a fiatalok még nem képesek rá. Ezért van a társadalmakban a nagykorúságnak valamilyen határa, mert különbség van egy gyermek és egy felnőtt döntési képessége között. A felelősséget is ezért nem vállalhatja egy kiskorú pl. hitelfelvételért, hiszen még nem gondoljuk, hogy átlátná annak következményeit a saját életére hosszú távon.

Ha az a kérdés, hogy miért KÁROS az lmbtq/lgbtq mozgalmak tevékenysége, a lényeg ez - tudják, hogy a gyerekek formálhatóak, a személyiségük még most alakul ki és pont ezt akarják elérni, ők akarják formálni, alakítani a gyerekeket.

Ha megnézitek, ezek a szervezetek korábban is léteztek valamilyen formában és szabadon végezhették a tevékenységüket. A felnőttek között. Azonban rájöttek, hogy a felnőtteknek már kialakult személyisége, nemisége van, így a társadalmon belül alacsony marad a támogatottságuk, hiszen valójában nagyon kevesen vannak azok akik hozzájuk tartoznának. Ezért kezdték el a korábbi LMBT (LGBT) betűszót is kiegészíteni mindenfélével, mert azt akarták, hogy egyre többen érezzék a mozgalomhoz tartozónak magukat. Mert kevesen voltak. Ma már azért van százféle nemi identitás, benne olyan baromsággal is, mint hogy csináltak még egy elnevezést a biszexeknek - a pánszexuálist - mondván a biszex csak a férfiakat és nőket IS kedveli, míg a pánszexuális a többi nemi identitásút is, ami eleve baromság, mert a férfi ÉS nő csoportban benne van már mindenki. De kellett a bővítés és bevették az aszexuálisokat is - ami szintén nevetséges, mert ilyen nincsen. Egy életkorban mindenki eljut oda, hogy nem érdekli a szex - a legtöbb ember meg akkor aszexuális ha épp nincsen olyan partnere akivel tudna, akarna szexelni, de rögtön elmúlna az aszexualitása ha ezt a partnert megtalálná.

Mivel még így, "LGBTTTIQQA" és hasonló kombinációkkal sem tudtak elegendő támogatót összeszedni, megindult a gyerekek felé a bővítés. A legkisebbeknek még nincsen saját nemi identitásuk, ezt tanulják éppen - a pszichológia tökéletesen feltérképezte már azt is milyen káros hatása van annak, hogy az utóbbi generációkban gyerekek tömegei nőttek fel egyszülős háztartásban. Az amerikai feketék között egyértelműen bizonyítható, hogy a bandák kialakulásában és később a saját gyerekeik magára hagyásában mekkora szerepe volt hogy a gyerekek többsége apa nélkül nőtt fel a megfelelő szabályozó, iránymutató erő és példa hiányában.

A tinédzserek, fiatalok pedig alapvetően feszegetik a határokat, lázadnak. Ez volt a hippik mozgalmánál, akiknek a gyerekei pedig pont ellenkezően viselkedtek már, mint a szüleik, és minden felnőtt is tudja a saját életéből, fiatalként egy volt tuti, az nem jó amit a szülei csinálnak, ahogy élnek, ő majd másképp fogja tenni. Ezt használnák ki az LMBTQ mozgalmak, azzal hogy elhitetik a még bizonytalan, másokkal az iskolába összekényszerített és ott magát nem megfelelően érző tinikkel, hogy mindennek oka az, hogy ő nem fiú vagy lány, hanem valami más.

Bocs a hosszú szövegért, de aki kicsit is foglalkozott neveléstudománnyal, hangyányit a pszichológiával, az alapvetően érti, hogy azért mennek rá a gyerekekre, mert őket a legkönnyebb alakítani. Pont emiatt van mindenhol védve a gyerek.

2022. júl. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%
Igen. Azért akarják mindenáron a gyerekeket célozni, mert tudják, hogy őket még lehet formálni. Így akarják elérni, hogy minél többen legyenek.
2022. júl. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%

A gyerekek közt "toboroznak", népszerűsítik az aberrált dolgaikat mert ők a legkönnyebben befolyásolhatók.

Ismeri gondolom azt a mondást mindenki hogy bogarat tesz a fülébe. Na ők pont a gyerekekbe, meg tizes éveik elején járó fiatalok fülébe teszik bele azt a bogarat a suttogó propagandájukkal meg az érzékenyítéssel. Elbizonytalanítják őket a nemi identitásukban, pedig például egy óvodásnak semmi mást nem kéne tudnia még a nemi életről minthogy a fiúknak kukijuk van, a lányoknak meg puncijuk, idézve egy filmből.. nem pedig mindenféle félőrült draq queeneknek bemenni előadásokat tartani közéjük, meg Meseország mindenkié könyvekkel hülyíteni őket.


Egyetértek az egyik előttem szólóval, ez mára divattá nőtte ki magát.

Ugyan olyan divat lett mint az USA beli fekákat majmolni, zenei téren is más se megy mint a majomhuhogás, meg a homokosak népszerűsítése. Mivel más alternatívát nem látnak, utána meg nem keresnek mert az már fárasztó ezért azt látják hogy a melegek milyen királyok, mennyire népszerűek,esetleg tele is vannak pénzzel ezért elkezdenek divatból b,ziskodni.

Most lehet majd írogatni hogy akiben nincs hajlam az úgyse csinálja divatból, pedig dehogynem. Ugyan olyan ez mint a cigi, a csordaszellem miatt belemennek, mert nem akarnak kihúzónak tűnni, meg mert mint fent írtam elbizonytalanítja őket a 0/24ben zajló propaganda. Főleg ha még jó korán drogozni is kezdenek mellette akkor még könnyebb a dolog.. ez egy bizonyos fajta lázadás a figyelemért, meg hogy kitűnjenek.


Nem olyan régen a fiatalok rockerek, metálosok, punkok, discosok, emósok stb voltak, a mostani 10enévesek meg leszbik, b,zik, biszexek, meg a 100 valahány másik kitalált szexuális irányultság valamelyikének követői.


Homokosak mindig voltak és lesznek is, velük nincs is semmi bajom, viszont akik a gyerekek és a fiatalok közt próbálnak mindenféle magasztosnak mondott eszmék mögé bújva (elfogadás, egyenlőség, büszkeség stb..) toborozni tagokat, mert máshogy szaporodni hála égnek nem tudnak, azokat nagyon hosszú időre bezáratnám, vagy elutaztatnám Szibériába egy börtönbe ahol aztán annyit kaphatnának a seggükbe vagy egyéb lyukukba hogy elmenne a kedvük ennek az agybajnak a propagálástól, már ha túlélik.


Egy példa a gyerekkori agymosás hatására: Hitler 1933ban került hatalomra, 1945ben vesztette el a háborút. Ezalatt a 12 év alatt csaknem felnőtt egy generáció. Amikor kezdtek kifogyni az emberanyagból akkor besorozták a Hitlerjugendes fiatalokat, jórészt 16-18 éveseket harcolni, ők az életük nagy részér Hitler rendszerében élték, ott szocializálódtak. Voltak akik le se akarták tenni a fegyvert a háború végén, annyira fanatikusakká váltak.

Na így engedje mindenki a gyerekét Meseországot meg egyéb Lmbtq baromságot nézegetni. (Mondjuk ha a hitleri rendszer győz nem is lenne ilyen gond :))


Érdekes továbbá az is hogy mindenféle aberráltat nézegethetnek korra való tekintet nélkül a Prideon, de egy dohányboltba nem mehetnek be a szüleikkel cigit venni, rá ne szokjanak.

2022. júl. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Igen. Ku rvara nem normalis hogy valaki lanykent fiunak erezze magat vagy forditva. Az amcsik meg ezt akarjak elfogadtatni. Es mi mindent atveszunk idovel Amerikabol.
2022. júl. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%

Kontrakérdés. A médiában kőkemény többséggel jelennek meg heteroszexualitást népszerűsítő tartalmak. (Sorry, not sorry, ha már a Fidesz is így fogalmazta meg) Én 24 éves vagyok, kb. egyetlen olyan filmet vagy sorozatot nem tudok mondani, amit 20 éves korom előtt láttam, és azt hangsúlyozta volna, hogy LMBTQ-nak lenni jó. Akkor hogy magyarázod azt, hogy leszbikus vagyok?

Az első LMBTQ témájú filmet is már akkor láttam, amikor barátnőm lett.

2022. júl. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%
Homoszexuálisok mindig voltak, meg lesznek is amíg ember él a Földön, szerintem az embereknek nem is a hozzád hasonlóakkal van a baja, legalábbis nekem egyáltalán nincs, hanem azzal a gátlástalan propagandával amivel népszerűsíteni próbálják és sajnos sikerrel ezt az egészet és hogy már a gyerekeket sem kímélik, mivel ők a legjobban befolyásolható korban vannak. 6.voltam
2022. júl. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%
Én azt nem értem, hogy az a szöveg, hogy szegény melegek, meg hogy miért foglalkozunk velük, kinek ártanak vele. De akkor ők meg miért foglalkoznak mások gyerekeivel, akikhez semmi közük?
2022. júl. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!