Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért zár be a Pesti TV? Hol...

Miért zár be a Pesti TV? Hol vannak ilyenkor a jobboldali milliárdosok?

Figyelt kérdés
2022. máj. 21. 20:36
1 2
 1/11 tobas ***** válasza:
100%
Sehol, ha nem hozza az elvárt számokat.
2022. máj. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Gyűjtést kéne rendezni nekik, szegényekkel nem tudom, mi lesz ezután... kénytelenek lesznek elmenni politikusnak?
2022. máj. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Csak nem?!? Gondolom azért műsorkészítést, újságírást tanítani elmehetnek bármelyik egyetemre, ha már úgyse értenek hozzá.
2022. máj. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
43%
"A mór megtette kötelességét, a mór mehet."
2022. máj. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
De azért csak egy csapat gerinctelen, tehetségtelen rongy emberről beszélünk, nem valódi veszteség ez senkinek, rajtuk kívül.
2022. máj. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem szűnik meg a műhely, csak a tv-s formátum nem egy fenntartható műfaj. A teljes csapat marad, csak online felületre megyünk. A közhiedelemmel ellentétben nem kaptunk közpénzt, tv-t csinálni pedig qrvadrága (egy PestiTV-s háttérmunkás)
2022. jún. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Akkor mégse kell visszamennetek közmunkásnak?

Gondoltam elmehetnétek máshová is írni, csak nem tudom hogy a fidesz-szókincsetek kompatibilis-e a nem közpénztolvaj médiákkal.

De akkor ha jól értem itt lesztek a neten, és az lesz a feladatotok -továbbra is az adófizetőktől több lépésben ellopott pénzből- hogy most már az egész internetet, az összes fórumot telehányjátok a fideszes hazugságokkal?!

A nemzetünk szégyenei vagytok, mégha ezt most nem is akarjátok tudni magatokról. Ennek a hazug rendszernek a cinkosai vagytok.

Remek 👏

2022. jún. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Hadd kérjelek meg, hogy legközelebb, ha benzinkúton jársz, akkor fizess piaci árat a benzinért a hatósági helyett. Ha ennyire elutasítod a fidesz-t, biztos nem lehet gond számodra, te agyhalott fszkalap, aki lepontozza a másikat, mert nem az a véleménye, mint neki. Szánalmas degenerált banda vagytok... és nem, nem a baloldalra szavazókra gondolok, hanem az ilyen elvakult, párhuzamos világot vizionáló félcédulásokra, mint te
2022. jún. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ennyit tudtok felmutatni 40 ezer milliárd uniós felzárkóztatási támogatás és sok ezer milliárd adóforint elsikkasztása után?!

Már az a szar "tv" is amit ti csináltatok adóforint milliárdokba került, Mészároson meg Vaszilyn átmosva, csak persze így már azt hazudhatjátok hogy nem közpénzből működtök, hiszen be van iktatva egy-egy tolvaj még.

Erre vagy büszke?

Szívesen tankolnék én drágábban akár, csak adja vissza az elmúlt években befizetett és általatok közösen ellopott adómat.

Cinikus rongy emberek vagytok, akik eladták magukat egy marék ezüstért.

2022. jún. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 tobas ***** válasza:
93%

"Szánalmas degenerált banda vagytok... és nem, nem a baloldalra szavazókra gondolok, hanem az ilyen elvakult, párhuzamos világot vizionáló félcédulásokra, mint te"


Akkor, hogy lásd mire volt jó a Pesti Tv.


Íme az eredménye jobboldalon:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__11..


Kérdező csak böfögi fel a Fidesz médiában hallott dolgokat, random kitalál már mindent, mert ugye annyira tévedhetetlen a Fidesz, hogy inkább a történelmet hamisítja meg, mint elismerni, hogy máshogy van. Azért ez mondjuk szép eredmény. Behülyítik az emberek, hogy csak az extraprofitot adóztatják meg, aztán végül csak árbevétel alapú.


"Hadd kérjelek meg, hogy legközelebb, ha benzinkúton jársz, akkor fizess piaci árat a benzinért a hatósági helyett."


Én megfizetem, ha újra valóban ingyenes lesz az egészségügy vagy visszaadják a TB járulékot, tranzakciós díjakat, bankadót(ami ugye milyen rossz volt még Gyurcsány alatt), a cafetériát és normális béreket az állami szektorban, a szüleim cégének visszaadják a semmit nem nyújtó kamarai díjakat, a szintén szolgáltatás nélküli kukadíjakat, a kéményseprői díjat és még lehetne sorolni.


A legfontosabbat is visszaadhatnák, egy élhető jövő Magyarországát a leendő gyermekeimnek.

2022. jún. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!