Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az étolajhiány nagy problémát...

Az étolajhiány nagy problémát fog okozni?

Figyelt kérdés
Én speciel nem szeretek abban sütni, és a zsíros kenyeret hagymával is jobban szeretem, mint az olajos kenyeret.

2022. máj. 10. 21:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

Első blikkre én sem értem, hogy miért az étolaj árát hozzák fel sokszor...

- a hús megsül úgy is, ha csak bekenik, és sutőben sütik. Nem olyan finom, de hát na...

- a krumpli ezer más módon ehető az olajban sütésen kívül

- nem egészséges


5 éve költöztem el otthonról, panelbe, soha nem sütök ki olajban semmit, mert rohadt büdös lesz minden. Nem is értem, ha ingyen lenne az olaj akkor sem használnék havi fél liternél többet szerintem.

2022. máj. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
És a húst nyersen eszed? Vagy nyersen és hagymával azt is.
2022. máj. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Én étolajat egyáltalán nem használok, ami van itthon az is már vagy 3 éves. Olivaolajat rendszeresen, de az eddig sem volt olcsó szal..:D
2022. máj. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha az etolaj ara felmegy, az rantja magaval a tobbit is. Draga az etolaj? Hat vegyunk helyette olivat. Megno a kereslet az olivaolajra? Felmegy az ara, nyilvan. Meg a tobbi alternativanak is. Sokan disznozsirt vesznek majd, vagy vajat, etolaj helyett, igy ezeknek is fel fog menni az ara.

Sporolni kell, mint a "regi szep idokben", csak most nem azert mert nincs masik, hanem mert egyre tobbe kerul.

2022. máj. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%

"Draga az etolaj? Hat vegyunk helyette olivat."


No offense, de a tescoban a legolcsóbb olivaolaj literje 3000Ft. Ha már ezt utoléri a napraforgóolaj akkor ott már nagyon nagy gáz lesz :D

2022. máj. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

Sokan kétségbe vannak esve hogy milyen magas árak lesznek a Balatonon idén nyáron. Én például leszarom mert utálom a Balatont.

Ez kb. hasonló mint a te kérdésed.

Ha nem főzöl olajjal akkor szerencséd van téged nem érint a probléma.

2022. máj. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"No offense, de a tescoban a legolcsóbb olivaolaj literje 3000Ft. Ha már ezt utoléri a napraforgóolaj akkor ott már nagyon nagy gáz lesz :D"

Remelhetoleg nem lesz annyi :D

De minel inkabb megkozeliti, annal tobben fogjak azt mondani, hogy hat akkor mar inkabb olivaval fozok. Erted.

2022. máj. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A repceolaj csak 2300/l, de fogalmam sincs milyen. Azt még nem mertem kipróbálni :D :D
2022. máj. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Fsms ***** válasza:

Lesznek helyettesítők. Disznó zsír, repceolaj, vaj, más technológiák acitve free, etc.

Ettől nem fog megállni az élet.

2022. máj. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
Zsírral kell főzni. A repceolaj szagát átveszi, amit sütsz benne.
2022. máj. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!