Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Egyetértesz azzal a mondattal,...

Egyetértesz azzal a mondattal, hogy "Egy család apa, anya és gyerek(ek)."?

Figyelt kérdés
Miért?

2022. márc. 31. 02:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
83%

42.: Nem a hülye vértől lesz valaki családtag, hanem a neveléstől. Ha állandóan ott van a gyerek mellett, akkor nem "vadidegen".


Amúgy igaz a mondat, de nem csak ez az egy típusa létezik a családnak. Nekem semmi, de semmi problémám nem lett volna azzal, ha két férfi vagy két nő nevel fel. Inkább, mint (horog)keresztények...

2022. márc. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 anonim ***** válasza:
90%

"Gondolj bele, ha ezek kerülnének hatalomra, mi menne itt... A transzvesztita, meleg tanár tanítaná a kisgyerekedet... "


12 éve van teljhatalma ezeknek a szemeteknek, mégis meleg tanárként tanítok és nem az egyetlen vagyok a tantestületben ;)

2022. márc. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim ***** válasza:
87%

"Arra egyikőtök sem gondol, hogy az ilyen gyereket, akinek azonos neműek lennének a szülei, a többiek kiközösítenék, megkeserítenék az iskolatársai az életét, öngyilkosságba hajszolnák..."


Arra meg te nem gondolsz, hogy a jelenlegi rendszer öngyilkosságba hajszolja a meleg gyerekeket.

Mert bizony vannak meleg gyerekek, 12 éves kortól legális a szex Magyarországon, 14 évesen veszti el a szüzességét az átlag magyar heteró gyerek. Miért jó az neked, ha egy 14 éves meleg gyerek ki van közösítve, halálba van kergetve?


Tavaly májusban Magyarországon egy 13 éves meleg gyerek lett öngyilkos emiatt...

2022. márc. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:
83%
Ebben az országban nem csak a meleg tiniknek, egyáltalán a gyerekeknek szerintem úgy sz.r, ahogy van. Az oktatás romokban, semmi hasznosat nem tanulnak, csomó köztük a funkcionális analfabéta, akinek fejlesztésre van szüksége az jóformán semmit sem kap, és a tényleges családvédelem is romokban. Mennyi, de mennyi bántalmazó családban maradt bent a gyerek, pont ezért a "delegalábbanyaapaésgyerekek" agybaj meg a "vhééérszherintishééég" fétise miatt... Aki ezt átlátja, azt nem lehet ilyen sz.ros propagandával megvezetni. Ellenben ismerek olyan leszbikus nőt, aki pár éve örökbefogadott, hát komolyan mondom, egy tucatnyi gyereket rá mernék bízni, annyival különb, mint a sok kukába dobta, éheztette, megverte "szent" heterók.
2022. márc. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:
88%
A család nem csak és kizárólag vérségi kötelék. Ahogy örökbefogadott gyermek esetében sem. Ott sem vérszrrinti az anya és az apa, mégis anya és apa a titulus hivatalosan. Ahogyan lenne ez akkor is, ha két anya vagy két apa fogadna örökbe, vagy akkor is, ha egyiküknek vérszrrinti gyereke lenne, a másik pedig örökbefogadó szülő. Hivatalosan ugyanolyan, teljes értékű szülőnek szakít. Biológiailag már más kérdés. Meg nem tudom, hogy ki hogy van vele, de az én fiamnak nem csak a férjem bátyja számít családtagnak, hanem az ő felesége is, akivel ugye szintén nem áll fenn vérségi kötelék. Aztán mégis csak család ő is. Ilyenkor mi van? Egyébként meglehetősen konzervatív vagyok sok esetben, tehát nem tombolok én sehol sem. Vannak helyzetek, amikben kissé a ló túlsó oldalán vagyunk, bár az ilyen boszorkányüldözés mindenképpen kulturálatlan, tahó viselkedés. Szerintem tök jó dolog a meseország mindenkié könyv is. Mert egyrészt, valóban így van, másrészt meg az ártalmatlan, természetes dolgokat tessék csak elfogadni most már. Nem a pedofilokat, nem azokat, akik szexuálisan egy állólámpának vallják magukat, hanem azokat, akik mindenféle törvénytelen, és beteg orientációk nélkül, csak normális életet akarnak élni. Ahhoz mindnekinek joga van. Az élet kezdete óta jelenlévő homoszexuálisoknak is. Ugyanis ők nem a csúnya, rossz mumus, aki cselekvőképtelen gyerekeket akar bántalmazni, hanem csak egy ember, aki ugyanúgy szereti a vele azonos értékeket valló párját, szeretne vele házasságra lépni, családot alapítani. A fizikai korlátokon túl, jó volna, ha adott volna számunkra az örökbefogadás lehetősége. Az is jó volna, ha több gyermeket nyilvánítanának örökbefogadhatóvá, hogy ne tegye tönkre a rendszer, se ne legyen prédája szexuális ragadozóknak, ne keveredjen olyan társaságba, ahol még kilátástalanabbá válik a jövője, ne kerüljön majd az ő gyereke is intézményi körülmények közé. Nem kell mindenáron erőltetni a hazagondozást, ha nyilvánvaló, hogy nem fog sikerülni. Ehelyett élhetnének a gyerekek családban, szeretetben, biztonságban. Itt nem az egyszülő és a két azonos nemű szülő a fenyegető és a veszélyes. Lehet le pontosan, elfér, meg sem hat.
2022. márc. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
88%

Hat ha a vérség számít, akkor b*szhatjuk a családommal....

Én férfi, feleségem nő, de a gyerek nem jött össze, így van egy 8 éves örökbefogadott fiunk, illetve egy 4 éves örökbefogadott lányunk. Tehát úgy élünk négyen családként, hogy négyünk közt semmi vérségi kapcsolat sincs.

2022. márc. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim ***** válasza:
82%
Ellenben nekem van olyan vér szerinti rokonom, akit felőlem ott esz majd meg a penész, ahol van, az útszéli csövest hamarabb segíteném meg bármiben (nem, nem a szüleimről van szó). Azt meg vágnám orrba, aki a nyakamra akarná erőltetni ilyen sz.r, semmit érő dolgok miatt, mint "vééér" meg "dns". A legelső idegen fontosabb számomra és többer ér, mint ő. 😂
2022. márc. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 anonim ***** válasza:
82%

7-es!

Például, amikor valaki leell 5-6 gyereket, nem dolgozik, a gyerekeire meg szarik magasról, de a pénzt felveszi utána, az nyilván nem jó.

Inkább neveljen egyet normálisan, gondoskodjon róla szeretettel, minthogy bántsa.

Sajnos nem én mondom meg, mi a jó és mi nem, de különbséget tenni tudok.

2022. márc. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim ***** válasza:
75%
Igen, a család az, ahol a gyereket nevelik. Nem, a beleellés a vakvilágba nem család, az csak állati ösztönök kiélése.
2022. márc. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 anonim ***** válasza:
87%
"ra egyikőtök sem gondol, hogy az ilyen gyereket, akinek azonos neműek lennének a szülei, a többiek kiközösítenék, megkeserítenék az iskolatársai az életét, öngyilkosságba hajszolnák.." De, és arra is hogy ez nem a meleg nevelőszülők, hanem az agyatlan homofóbok hibája. Mert ha az a söpredék nem baszogat másokat, akkor nincs gond... A gyengébbek kedvéért: NEM a melegek hibája az ilyen szitu, hanem az agresszív barmoké aki másokat csesztetnek.
2022. márc. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!