Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Minimális előnyt mérnek a...

Minimális előnyt mérnek a fidesznél, mi lesz ebből vasárnap? Reális az akár 80%-os részvételi arány, amit pedzegetnek?

Figyelt kérdés
[link]

2022. márc. 28. 11:27
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

20.



Ez a formáció viszont önmagában a jelenlegi rendszer folytatása volna, vagyis nem váltás. Így meg... mi értelme volna? Semmi.

2022. márc. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
0%

Ez a formáció viszont önmagában a jelenlegi rendszer folytatása volna, vagyis nem váltás. Így meg... mi értelme volna? Semmi.


Akkor elmagyarázom megint, hogy fel tudjad fogni. Az oldal szabályzata alapján a feltett kérdésre kell válaszolni. Nem pedig a kérdéshez nem kapcsolódó értelmetlen dolgokat írni. Ezt beszéld meg vele privátban.

2022. márc. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

22.


Ez a válaszok kb. felére igaz. És nem csak a kategóriában.


De elég olcsó védelem, hogy "akkor inkább söpörjük a szőnyeg alá a dolgot, mert nem tudunk rá reagálni". Politikusnak már ideális volnál.

2022. márc. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem is magas lesz a részvételi arány, magasabb, mint 4 éve. Az ellenzéki érzelműek most sokkal több esélyt látnak a kormány leváltására, ezért nagyobb számban fognak elmenni szavazni. A Fidesznek kevés tartaléka van. A nyugdíjasok és a középkorúak, akik az ő legfőbb szavazóbázisuk, megbízható szavazók. Ott vannak minden szavazáson, tehát Orbánék nem nagyon tudnak senkit otthonról kimozdítani, hogy rájuk szavazzon.
2022. márc. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

#22. Ha moderátor lennél az jelölve lenne a profilodon, te valójában egy Fideszes aktivista vagy, akinek nem tetszik, hogy egy Fidesz szavazó és egy ellenzéki kulturált párbeszédet próbál folytatni egy publikus témában. Ez is igazolja amit a média helyzetről beszélünk.


#23. Neked köszönöm a beszélgetést. :)

2022. márc. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Még annyit a cikkhez, hogy sajnálatos módon a közv.kutatás egybemossa a "nem tudja" és a "nem mondja meg" szavazókat. Aki nem tudja, az vagy ide, vagy oda szavaz, vagy egy összefogáson kívüli törpepártra, vagy otthon marad.

Aki nem mondja meg, azoknak a többsége viszont alighanem ellenzéki, aki nem akar kellemetlenséget magának a hatalom részéről. Ez a két kategória együtt 15%, de nagyon nem mindegy, hogy melyik mekkora arányú benne.

2022. márc. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
69%

25.


Mondjuk én pont a baloldal emberének gondolnám (úgy, hogy én nem vagyok kormánypárti sem), de igazából az, hogy Fityisz vagy Baloldali tömb - úgyis egykutya.

2022. márc. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%

#22. Ha moderátor lennél az jelölve lenne a profilodon, te valójában egy Fideszes aktivista vagy, akinek nem tetszik, hogy egy Fidesz szavazó és egy ellenzéki kulturált párbeszédet próbál folytatni egy publikus témában. Ez is igazolja amit a média helyzetről beszélünk.


Látom te az a típus vagy aki nem fogja fel agyilag,hogy nem itt kell csevegést tartani. A feltett kérdésre kell válaszolni.

2022. márc. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
0%

#23. Neked köszönöm a beszélgetést. :)


Nem itt kell beszélgetni másokkal. Hívd fel telefonon.

2022. márc. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk én pont a baloldal emberének gondolnám (úgy, hogy én nem vagyok kormánypárti sem), de igazából az, hogy Fityisz vagy Baloldali tömb - úgyis egykutya.


Fejezd be ezt a politikai gyűlölködést. Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni akkor el lehet menni.

2022. márc. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!