Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Igaz, hogy Szlovákia és...

Igaz, hogy Szlovákia és Horvátország most annyival fejlettebb nálunk (átlépve a határt), mint Gyurcsány idején Ausztria?

Figyelt kérdés
Mielőtt a GDP-vel jönnétek, az nem olyan sokkal alacsonyabb ami indokolná ezt a hatalmas különbséget, de nálunk egy kiváltságos 0,1% kezében van a javak nagy része, ott meg az átlagnép is részesül belőle.
2022. márc. 26. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, sőt 0,33%.
2022. márc. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerbia, Szlovénia meg 0,23%
2022. márc. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem igaz....
2022. márc. 28. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Legutobb amikor néztem a szlovák minimálbér 50 ezer Ft-al volt magasabb mint a magyar ami azért már jelentős. Ezért nem éri meg a Forintot gyengìteni, mert kevesebbet ér a pénzünk. Pláne úgy hogy szinte mindent Európából veszünk euróért.
2022. márc. 28. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy 300as árfolyamot nem is, de egy 320ast legalább tartani kellett volna éppen ezért sztem. Nem azt kommunikálni, hogy nekünk nincs árfolyam célunk. Ilyet nem sok helyen csinálnak a világban

.

2022. márc. 28. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tovabba én Soproni vagyok. Egy sima eladó az 1500 eurójával Ausztriaba többet keres ìgy mint itt egy 20 éve dolgozó mérnök.
2022. márc. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeséget miért kell beszélni?

Horvátország mindenben a sor végén kullog, egyértelműen alacsonyabb az életszínvonal. Szlovákia a gdp per capitában valamivel magasabb, de vásárlóerő paritásban előttük járunk.

A szembetűnés meg értelmezhetetlen. A régiós életszínvonal nagyjából egy és ugyanaz, senki nincs AUsztria szintjén.

2022. jún. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!