Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Zelenszkij Orbánnak: ”Viktor,...

Zelenszkij Orbánnak: ”Viktor, tudod te, hogy mi folyik Mariupolban?” „Önöknek el kell dönteniük, hogy ki mellé állnak” – üzente Orbán Viktornak. Szerinted kinek van igaza?

Figyelt kérdés
[link]

2022. márc. 25. 09:40
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
85%
Nem is tudom, hogy mit képzel magáról ez a Zelenszkíj, hogy azt hiszi mindenkinek ő maondja meg a világban, hogy mit csináljon.
2022. márc. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
85%

Üljön le tárgyalni az oroszokkal. Ha nem akar több halottat akkor kössön kompromisszumot. Ma engedmények kellenek az életekért a békéért cserébe. Valakinek engedni kell. Putyin nem fog, teljesen begőzölt.

Zelenszkij eldöntheti hogy mi a fontosabb. A nemzeti büszkeség vagy az emberi életek.

Ha már béke lesz akkor nyugodtan végig lehet gondolni hogy hogyan tovább.

Egyébként én nem értem miért fáj neki, hogy valamilyen szintű önrendelkezést adjon egyes régióknak.

Ha okos lenne akkor akár különleges gazdasági övezetet is létrehozhatott volna azokon a területeken.

De ennek a csak a nato tagság kellett. Ostoba szinész.

2022. márc. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
0%
22. Szerintem te vagy az ostoba. Fogalmad sincs az egész politikáról, sem Ukrajnáról, de ami még rosszabb, nem is tájékozódsz. De azért osztod az észt. Ideje lenne leszakadni a kormánymédiáról és kicsit tájékozódni.
2022. márc. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
85%
23-itt az ostoba pont te vagy!
2022. márc. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
83%

Felőlem elpusztíthatja a teljes népét. Majd lesz egy fejezet róla a történelem könyvekben. A hős ukrán elnök aki az utolsó emberig ellenállt, de megőrizte a nemzeti büszkeségét.

Csak kérés hogy a többiek is egyetértenek-e vele.

2022. márc. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
77%

„Önöknek el kell dönteniük, hogy ki mellé állnak”


Most először látom hogy Orbán a MAGYAR emberek mellé állt.

Jól van ez így.

2022. márc. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
14%
Hajrá Zelenszkij! Én imádom!
2022. márc. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
84%
A politikában pont az a lényeg, hogy ne köteleződjünk el sehova. Egyensúlyban, középen kell levarozni, ahogy a nemzetnek jó. Orbán nagyon helyesen csinálja
2022. márc. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
10%
Orbán és a semlegesség… pfff… vérgec* kommunista, moszkovita bolsevik.
2022. márc. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
83%
29-ormán mondjuk pont egyik sem...
2022. márc. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!