Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hiszel a felmérésknek/kutatáso...

Hiszel a felmérésknek/kutatásoknak, hogy a fidesz támogatottsága idén fokozatosan nőtt, míg az összefogásé ugyan ilyen ütemben csökkent?

Figyelt kérdés

2022. márc. 23. 16:35
A kérdező szavazást indított:
Igen, ezek többnyire valós képet mutatnak
Nem, vélhetően túloznak és a fideszt felül, az összefogást alulmérik
22 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Csodálod? Amilyen ámokfutásba kezdett ez a szerencsétlen gombásember?
2022. márc. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
MZP egy istenátka a saját pártjainak és a jobboldalnak is🤣
2022. márc. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Én azt nem tudom, hogy ezeket a felméréseket hol készítik vagy mi alapján??

Aki az utcán mászkál?? Persze, megkérdeznek egy csapat közmunkást, hogy kire fog szavazni, nyílván a fideszt mondja mert ad krumplit, tojást, lisztet, ruhát, müzlit (a listát az alapján írtam amit volt osztálytársam kapott a 2018as választások előtt).

Mert ugye kit is találnak az utcán többnyire?? Nem azt aki műszakban jár dolgozni vagy esetleg 2-3 állása is van. Mondjuk most esett le, hogy mire menőzik a fidesz. Mindíg az van, hogy nőtt a foglalkoztatottság. Hát persze, mert sokaknak van 2-3 munkahelye, hogy meg tudjon élni. Én személyesen ismerek olyat, aki 3 munkahelyen van bejelentve. Van olyan, hogy péntek reggel megy, hétfőn este meg hazaér, mert úgy adják ki egymást a műszakok. De hát ugye Magyarország jobban teljesít.

2022. márc. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
3. Nem az utcán kérdezik meg őket, hanem telefonon felhívják. Én is vettem már részt ilyenben, egy fillért vagy egy fél gramm krumplit (itt ezt divat benyögni) sem kaptam érte.
2022. márc. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 Amúgy mi alapján döntik el, hogy kiket hívnak fel? Mert a közvetlen környezetemből még senkit nem kerestek ilyen felmérések során, pedig nem egy porfészekben lakom.
2022. márc. 23. 17:20
 6/6 anonim ***** válasza:
5. Passzolom, én sem ismerek mást rajtam kívül, akit hívtak volna. Sokáig én is azt hittem, hogy ilyen nincs is. 😅
2022. márc. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!