Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek a mostani helyzetb...

Szerintetek a mostani helyzetben van -e értelme nagy dolgokat vásárolni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy most lett volna aktuális nálam egy új autóra való beruházás, de a jelenlegi helyzetben nem tudom hogy lenne -e értelme, mert kitudja mi lesz még itt... Az én munkahelyemen úgy néz ki nincsenek gondok, és nem is lesznek..


Ti megvennétek most, vagy megvárnátok a háború végét?!


2022. márc. 13. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Csak nagy dolgokat van. Harckocsi, hadihajó, vadászgép.
2022. márc. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Mindig legyen legalább fél évnyi tartalékod. Ha ez megvan, akkor vásárolhatsz.
2022. márc. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Most érdemes igazán! De semmi hitel!!!!!! ( Ami pénzt tárgyi dologba fektetsz, arra van remény, hogy megmaradjon. Az inflácio meg csak viszi az értékét a semmibe.) Ha meg igazán nagy gebasz lesz akkor tök mindegy, mert az életedet kell mentened!
2022. márc. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2

Pont ez az, hogy nincs jelentős tartalékom, csak 3 havi maradna kb.

2022. márc. 13. 15:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Én vásárolok, de már jóval régebben vettem fél kiló törhető aranyat. Valami apokalipszis lesz, azt tudom vinni és talán egy ideig nem halok éhen, de erre nem is gondolok, hogy kell.
2022. márc. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, vegyêl. Ugyanaz a kocsi mar jovore sokkal dragabb lesz mint most az inflacio miatt. Most erdemes koltekezni, vadarolni mert a penz ertektelenedik, a targyak legalabb szolgalbak minket. A kocsival menekulni is tudsz, abban aludni is lehet vegszukseg eseten. Igaz a benzin most draga, szocal keveset hasznald egy darabig.
2022. márc. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Humor Herold ***** válasza:

Én a járvány elején voltam pont így.Én megvettem a kocsit,nem bántam meg. De szerencsém is volt,mert nyilván felkészül és számol az ember a legrosszabbal.De szerencsére nem úgy alakult.

Ahogy írták ha most még megteheted vegyed meg,mert 1 év múlva lehet nem tudod már kifizetni. Aztán kívánom legyen szerencséd és ne bombázzák le a szép új autód :)

2022. márc. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!