Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Putyin elmebeteg?

Putyin elmebeteg?

Figyelt kérdés

Azt mondja, hogy az orosz és ukrán nép egy csak átmosták az ukránok agyát és elfelejtették ezt.


De ha az ukrán népnek nem ez a véleménye és saját identitásuk van akkor az neki nem tesz semmit?


Aki 45 millió ember véleményét semmiben veszi az csak elmebeteg lehet?


2022. márc. 3. 20:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
én utálom Putyint, de miért lenne elmebeteg?
2022. márc. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
28%
Megmondta Putyin a frankót az amcsiknak: https://www.youtube.com/watch?v=Vrk2vVKr9-Q
2022. márc. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Orvosi értelemben valószínűleg nem. De szerintem minden államfő egy kicsit az, mivel a hatalom megváltoztatja a személyiségét. A világ egyik legnagyobb hadseregével a kezedben te sem tudnál úgy gondolkodni, mint most. Ez ugyanolyan, mint a sok pénz. Amíg az ember átlag életet él, a problémái is átlagosak. Jajj fel kell adni a csekket, meg menni a gyerekért az oviba, stb. Amikor van 200 milliárd dollárod, akkor nagyobb projecteken kezdesz gondolkodni annál, hogy kiflit vagy zsömlét vegyél a sarki ABC-ben. Putyin is így van ezzel.
2022. márc. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
38%
Hitler 2
2022. márc. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

3


Nem tudom. Rajtam sokat a pénz nem változatott pedig megszerezetem egy keveset.


Szerintem ez amolyan kifogás amit a pszcihopata elmebeteg emberek védelmére szoktak felhozni.

2022. márc. 3. 20:55
 6/19 anonim válasza:
68%
Ahogy szokták mondani a zsenit egyetlen egy hajszál választja el az őrülttől!
2022. márc. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

5 nem a mi szintünkön vett “sok” pénz változtat meg. Gondolom azért te sem veszel meg 10-20 ezer eurós gmt mastert egy hétvégi bevásárlásnál, vagy nem úgy veszed a vitorlást, mint átlagember a használt buzukit. Ha így lenne, az már változtatna kicsit.


Ha emellett mindenki hajbókolna neked, mert az országodban nincs feljebb, és nem is igen váltanának le 4 év után, biztos más lennél egy idő után.

2022. márc. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

7


Nekem nincsenek ilyen vágyaim, nem kell ennyi pénz és hatalom. Már eleve ott kezdődik az elmebetegség, hogy valaki ilyen mértékű hatalomra vágyik.

2022. márc. 3. 21:27
 9/19 2*Sü ***** válasza:
Véleményem szerint nem elmebeteg. Lásd még: https://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__tarsadalomtudoman..
2022. márc. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

8 nem ugyanaz a pénz és a hatalom. Én pl. tudnék mit kezdeni a pénzzel, a hatalommal nem.

Ahogy érzem, te egy kalap alá veszed a kettőt.

2022. márc. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!