Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Azért durva mi, hogy ha...

Azért durva mi, hogy ha Magyarországgal történne az ami most Ukrajnával akkor a lakosság 99%-a elhúzna valahová Nyugatra vagy Délnek, önként adná át az országot a megszálló seregeknek?

Figyelt kérdés
Mint tették azt például románok ellen stb 1919-ben, 1945-ben stb.
2022. márc. 1. 18:52
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

7


Miért vagy szabotőr? Miért olyan nehéz csak egyszer az életben tisztességes ember lenni? A magadfajták anyjuk apjuk letagadnák, magyarul egy mukkot nem szólnának ha jönne az orosz. Na körülbelül rád utaltam és a magadfajtákra. Tessék, ott a bizonyíték, te vagy az!

2022. márc. 1. 20:17
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed szimplán arra irányul, hogy elkezdjük neked ekézni a magyarokat, hogy hehe, igen, mekkora durva már, hogy elhúzna mindenki...


Ebben senki nem lesz partnered.

Ha valódi társadalomkritikát akarsz megfogalmazni, leírva az idevezető és ezt fenntartó folyamatokat akkor tegyed, írj ki erről kérdést, de gúnyolódni nem fogunk veled a magyarokon, rajtunk, mert 1. nem vicces, 2. semmilyen szinten nem konstruktív ez a hozzáállás a problémához, amit felvetettél, 3. gusztustalan.


A politika kategóriaban ez dívik, de itt a tudományban nem.

2022. márc. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Én például semmi esetre nem mennék.

Voltam persze turista már különböző országokban, mert érdekel mi van a világban, de én poompásan érzem itthon magam, nemegyszer egészen fellélegeztem, amikor hazaértem.

Kibekkelném a megszállókat, vagy meghalnék, nem tudnék máshol élni,még közepesen hosszú ideig sem.

Nekem ez a hazám, itt kakarok élni és meghalni, ha eljön az ideje.

Aztán szerintem sokan vannak ezzel így, még 56-ban is csak kétszázezer fő körül vándoroltak ki, szóval a többség szerintem makacsul ragaszkodik ahhoz a zughoz, amit lefoglaltunk a világban.

2022. márc. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

13


56-ban azért egy teljesen más generáció élt, még Horthy nevelte generáció, volt bennük virtus, magyarság. A maiakban meg? Mondom szégyellik magukat külföldön magyarnak vallani. Szánalom.

2022. márc. 1. 22:58
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért szégyelnék?

Nem mondom, hogy én például nagyon el voltam eresztve zsozsóval, de attól függetlenül igyekeztem megnézni mindazt, amire kíváncsi voltam, nem voltam toplák, meg beszélek is pár nyelvet, annyit rászántam, amennyi kellett és nem vágytam elérhetetlen dolgokra.

Mások meg engem irigyeltek, a Balatonért, Budapestért, a pompás klímáért, a remek ételekért, a szép magyar lámyok miatt, meg sokaknak mi vagyunk az egzotikum, még japánok, meg koreaiak is jönnek hozzánk, kínaik még lakni is. sőt hollandok, vagy németek is, ismerek egy falut, szinte mindenki holland és szuperül érzik nálunk magukat.

Van itthon egy csomó érték, csak te nem veszed észre, vagy nem értékeled. Ha szétnézel egy kicsit a világban, könnyen megláthatod, hogy nem is olyan rossz hely Magyarország, sőt, számomra a világ legjobb helye.

2022. márc. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ukrajnában eleve csak a vezetőket akarják elfogni. Nem az ország elfoglalása az elsődleges cél.

Amúgy meg semmi értelme védekezni. Minket tényleg 2 nap alatt elfoglalnának.

2022. márc. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

#14

Miért érzem azt hogy egy régen minden jobb vót, vissza a sorkatonaságot típusú öregember vagy?

2022. márc. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

#14

Akkor te mozogsz rossz körökben. Én speciel több, mint egy évtizede élek Nyugat-Európában, rengeteg magyarral is találkoztam ennyi idő alatt, de eggyel sem, aki ezt szégyellte volna.

2022. márc. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!