Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Támogatjátok az Ukránokat? Ha...

Támogatjátok az Ukránokat? Ha igen miért? Ha nem miért nem?

Figyelt kérdés

Láttam Facebook-on létrejött egy Ukránokat segítő csoport ahol segíthetsz nekik ingyenes lakhatással, élelmiszerrel stb... Volt pár kommen háború ahol sokan melléjük álltak, sokan viszont nem a Magyar ellenességük miatt.


A kérdésem, hogy ti támogatnátok vagy már támogatjátok őket?


(Ez csak egy kérdés, nem provokáció céljából jött létre csak érdekelnek a vélemények. Kérlek ne veszekedjetek.Mindenkinek más a véleménye.)


Köszönöm ha értelmesen válaszolsz.



2022. febr. 26. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A békét támogatom, maximálisan.
2022. febr. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én magamnak sem tudok ingyen lakhatást, nemhogy nekik.Nem áll módomban segíteni.
2022. febr. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2022. febr. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Hát nézd, ha most megteszik azt a lépést, hogy az egyházi 1%-ra nyitnak egy technikai számot erre a célra, oda fogom kérni azt az 1%-ot. Egyébként nem igazán tudom támogatni őket semmivel, mert most még nagyobb szükségük van rá azoknak az egyesületeknek, akiknek eddig is adtam, illetve akik kevesebb támogatottságot igényelnek, de fontos a munkájuk, így én most maradok az ő támugatásuknál. A menekülteket most sokan támogatják. Egyébként én úgy gondolom, a kisemberek egyszerűen nem tehetnek erről a konfliktusról, gyerekek maradtak otthon nélkül, kinek ártottak ők, egyszerű emberek, mint bármelyikünk, magyarok is vannak köztük, nem őket kell utálni, van, aki hozza a kutyáját, macskáját is, akik meg végképp nem hibásak semmiben. Aki teheti, segíthet nekik, én meg segítem azokat, akikre most kevésbé figyelnek, de ugyanúgy rászorulnak a támogatásra. Van, aki sehova nem segít sem most, sem békeidőben.
2022. febr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
*jav: "illetve akik kevesebb támogatottságot kapnak"
2022. febr. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!