Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Támogatjátok a havi 10 ezer...

Isti22 kérdése:

Támogatjátok a havi 10 ezer forintos budapesti útdíjat?

Figyelt kérdés

Tarlós ötlete volt 2012-ben, hogy finanszírozni tudja belőle a várost.


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__partok-kormanyzas__..

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__26..


2022. jan. 30. 13:03
A kérdező szavazást indított:
Egyetértek Tarlóssal, legyen útdíj
Nem értek egyet Tarlóssal, ne legyen útdíj
17 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
A 4-es metró EU-s támogatásának feltétele volt a bevezetése. Nem is értem hogy úszták eddig meg.
2022. jan. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%

Én még ennél cifrábbat is.

Szerintem jó ötlet lenne jó lenne a városnak a bevétel miatt és talán csökkenne a forgalom is

2022. jan. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem így is húznak le elég sarcot a gépjármű tulajdonosoktól, - ahhoz képest meg még sokat is, amit visszakapnak belőle.

-Orosz tankokat alázó tesztutakért adnék olyan díjat az ötletgazdának, hogy belegebedne! A sofőrök jelentős hányada vagyonokat költ a pesti utakon szétrázott gépjárművek, törött tengelyek, kilyukadt gumik javítására, - köszönik a szervizek, jól élnek városunk mindenkori vezetőinek köszönhetően!

2022. jan. 31. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2022. jan. 31. 09:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. Ettől nem lenne kisebb a forgalom (aki gyakran közlekedik Budapesten az úgyis kifizetné, ahogy a megye matricákból is fogy rendesen), aki meg néha téved a fővárosba, nem nagyon fogja befolyásolni a forgalomnagyságot, ha nem jön), a bevételt pedig szinte biztos, hogy zsebre rakná valaki, ahogy az üzemanyagokon lévő ezer féle adó nagy része sem az infrastruktúra karbantartására megy.
2022. febr. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!