Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tanársztrájk: Van olyan...

Tanársztrájk: Van olyan iskola, ahol a 600 diákból csak ketten jelentek meg? Ez eléggé jelzésértékű?

Figyelt kérdés
2022. jan. 31. 09:57
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de én is voltam diák, ha azt mondták, hogy nem kell suliba menni, akkor nem mentünk be.
2022. jan. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
19%

Mindenhol hallom ezt a sztrájkot, de nem értem. Most oltásellenes sztrájk vagy fizetésemeléses sztrájk ez? Vagy más?

Ha oltásellenes, no comment. Ha nem hisznek a tudományban, akkor ne is tanítsanak. Nem kell több oltásellenest kinevelni. Értem, hogy kevés a tanár, de akkor radikális, max 1 hónapot igénybe vevő fizetésemelés és oktatási rendszer változtatás kell, nem a mocsokban maradni. Max összedől az iskolarendszer teljesen, aztán pár hónapig nem járnak iskolába a gyerekek, de addig megreformálják kényszerből a dolgokat.

Ha fizetésemelés akkor meg igazuk van. Vicc a tanári fizetés, semmi értelme ma már tanárnak lenni, hogy éhen halj.

2022. jan. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

", hogy nem kell suliba menni,"


Madár. Ilyet SENKI SOHA NEM MONDOTT. Amit mondtak (vagy még ennyit se...) hogy aki nem megy be, annak igazolt lesz a hiányzása. Már ahol. Mert sok helyen még ennyit se mondtak.

2022. jan. 31. 10:03
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 10:15-kor kezdődik a harmadik órám, éppen az osztályteremben ülünk. Az első két órában a mekiben ültünk az osztálytársaimmal.


Nem értem mi a célod ezzel a kérdéssel.

2022. jan. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

"Vicc a tanári fizetés, semmi értelme ma már tanárnak lenni, hogy éhen halj."


Egyre - másra kérik a tanár kollegáium a rendkívüli szabikat jan végére-feb elejére-és miért? NA? Hogy SÍELNI MEHESSENEK.

A szegény éhen haló tanárok, már egy szaros siútra az Alpokba is alig fussa..... szegííííínyek.

2022. jan. 31. 10:05
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Értem, provokatív troll kérdés. Nehogy már egy évben egyszeri síelés luxusnak számítson. Sőt, alapból kéne 2 hét sí és strandszünet minden munkahelyre.
2022. jan. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

"Nehogy már egy évben egyszeri síelés luxusnak számítson"


Én életemben soha 1x se voltam síelni mert nem engedhettem meg magamnak.

És én is diplomás ember vagyok, 20 éve a pályán.

2022. jan. 31. 10:08
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy rossz pályán vagy egy a munkaerőpiacon értéktelen diplomával.


Válaszaid szintje kábé az alapítványi iskolás kérdezőével van egy szinten. Ez rá is meg rád is szégyen.

2022. jan. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Az a te magánproblémád, mert valamit nagyon rosszul csinálsz, hiszen fillérekből ki lehet menni az Alpokba - írom ezt 20 éves egyetemistaként.
2022. jan. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Erről beszélek. Mesterségesen szegénységben tartják az embereket, hogy mentálisan összeroppanjanak, mert 0 kikapcsolódás, végtelen munka. Pedig nem lenne akkora kiadás a síelés 1-2 hétre az Alpokban, ha a munkahely segítene benne. És utána feltöltődve, jó mentális állapotban lehet dolgozni.
2022. jan. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!