Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mennyi lesz az ára annak a 6...

Mennyi lesz az ára annak a 6 élelmiszernek, aminek OV beavatkozik az árába?

Figyelt kérdés
Egységes ára lesz ezeknek, vagy mindenhol azt az árat kell alkalmazni, ami 2021 októberében az adott üzletben volt? Ha abban az időben mondjuk három féle kristálycukrot lehetett kapni, akkor azokat kell csak ugyanannyiért adni és ha azóta egy új termék is van a polcokon, akkor arra nem vonatkozik az árplafon? Honnan tudja majd a vásárló, hogy valóban annyiért adják ezeket a termékeket? Hogyan lehet majd ezt ellenőrizni?

2022. jan. 13. 06:52
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Majd kijön a rendelet, türelem.
2022. jan. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%

"Hogyan lehet majd ezt ellenőrizni?"


Evek ota kotelezo az online kassza ... masodperc pontosan tudjak ellenorizni a dolgokat ... hekas, mar a digitalis vilagban elunk :)

2022. jan. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Beallitod a megfelelo parametereket es a szamitogep kopi magabol az adatokat ... ez ennyire egyszeru.
2022. jan. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2, áruld el, egy kisbolt nyugtás bevétele alapján hogyan mondod meg, mennyi volt a Liszt október 15-én. Hiába online, nem tudod, mit adott el.
2022. jan. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amúgy mókás dolog ez, például milyen csirkemellre vonatkozna árplafon? Bresse-i csirkét is ennyiért lehet adni? Minőségtől függetlenül húzunk határt? Ha nem, akkor ki mondja meg, hogy melyik termék milyen kategória? Értem én, hogy ezek jól hangzó szólamok, de nem egy egyentermékes tervgazdaságban élünk.
2022. jan. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért kíváncsi leszek, lesz é állami kompenzáció. Nem lesz, akkor én mint termelő, határon túl adom el, ahol megfizetik, vagy leállok a termeléssel. Veszteséget senki nem fog termelni. Vagy az állat többi részébe lesz beépítve a kieső ár.
2022. jan. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 Természetesen lesz, akár a benzinkutasoknál. Vagy adod annyiért, vagy az állam átveszi a vállalkozásodat.
2022. jan. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7, meg a netszolgáltatóknál az ingyenes net miatt...
2022. jan. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a KSH adatai alapján lövik be az árakat.

[link]

2022. jan. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!