Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hol tudom feljelenteni a...

Hol tudom feljelenteni a gyakori kérdések oldalt?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__114..



Itt hülyéznek, f* szoznak, mégse törlik a választ.

Ugye az oldalnak kell felelősséget vállalni.


2021. dec. 4. 10:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
20%
10: ez (és bármely weboldal) szerintem kimeríti a nagy nyilvánosság fogalmát, innentől már megvalósul a bűncselekmény (v. szabálysértés v. akármi)
2021. dec. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
41%

#12: Van az oldalnak kb. 3 felhasználója, téged meg engem is beleértve. A legnépszerűbb kategóriákban is kb. nulla tartalom keletkezik 24 óra alatt, ha megfigyeled. Régen nem vagyunk már ott, mint 10 évvel ezelőtt. Nagy nyilvánosság? LOL.


Egyébként az anonimitás a nyilvánosságot eleve kizárja. Ha én anonim kiscsávóra bármi rosszat mondok, akkor is hiába van 40 milliárd olvasó, ha nem tudják, kire mondtam, akkor annak nincs társadalmi hatása. Itt azt kéne látni, hogy a dolog meg a törvény nem azért létezik, hogy sértődöttség esetén elégtételt lehessen venni, hanem hogy ha pl. konkrét személyt nyilvánosan lealázol, akkor harmadik fél a való életben ne ez alapján ítélje meg.

2021. dec. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
40%

Te elmebetegeztél engem kérdező holott én normális hangnemben írtam.

Hol tudlak feljelenteni?

Nyilván a rendőrségen, becsületsértésért.

2021. dec. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

@11:42


Ne csodálkozz, az egész oldal ilyen fotelszakértőkkel van tele.

2021. dec. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ők sem látnak mindent, csak amit jelentenek nekik...

Jelentetted az általad szabályzatba ütköző hozzászólást/ választ? Írj nekik emailt, a kérdéssel és az időponttal.

Nekem egyszer ezt írták, mikor belém állt egy ...

2021. dec. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"Ők sem látnak mindent, csak amit jelentenek nekik..."


Ez az, ami már ténylegesen jogi kérdés. Ők munkaviszonyban vannak, amíg mi nem. Önkéntes moderáció meg nincs. Ha mi elvégezzük helyettük a munkát, de ők kapják érte a fizetést, az már abszolút aggályos, illetve bizonyos szempontból tekinthető adócsalásnak is. Ha én jelentek egy kérdést/választ, akkor gyakorlatilag feketén dolgoztam és nem fizettem utána semmi adót.

2021. dec. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
48%

Az, hogy jelezzük, ha nem felel meg egy hozzászólás, nem munka. Ők bírálják el a szabályzatuk szerint.

Olvasd már el kérlek a szabályzatot és az oldal működését kérlek.

Ez , hogy tudod jelenteni a nem megfelelő választ, vagy más probléma van minden oldalon jelen van. És nem köteleznek rá téged, ez egy lehetőség, hogy ha ki írsz egy kérdést csak normális válaszok maradjanak.

2021. dec. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Jelentsük a kérdést esetleg és beszéld meg a moderátorokkal? Milyen kérdés ez? Azért még senkit nem jelentettek fel hogy hülyézik
2021. dec. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
16# tesó több millió kérdést ellenőrizzen 15-20 ember? Látom nem vagy tisztába még pár dologgal
2021. dec. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!