Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ausztrália helyzet. Ez hová...

Ausztrália helyzet. Ez hová fog vezetni?

Figyelt kérdés

[link]


Ez a hír igaz? Hová fog mindez vezetni?



2021. nov. 24. 11:52
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
nyugodtan szakadjon le a pofaja mindenkinek foleg azoknak akik ebbe az orszagba a labukat se tettek meg be a "tapasztalataikat" komoly hircsatornakrol szedik ossze. Az abok megkapnak minden lehetoseget arra hogy tanulhassanak emberehez melto korulmenek kozott eljenek, de nagy reszuknek ez nem kell. asz o valasztasuk senki nem kivanja oket eroszakkal sehova integralni. Egy peldakent megemlitenem hogy kb 30 % van a fekete lakossagbol beoltva ert szerintuk a gyogyfuvek meg a tancok a tuz korul az igazi vedelem a betegseg ellen. Hat en aztan tuti hogy nem akarom oket sem meggyozni sem megvedeni a saja hulyeseguk ellen. felolem azt csinalnak amit akarnak. Ott ahol en elek egyetlen egy fekete nincslegalabb 150 km es korzetben, igy aztan semmifele kapcsolat nincs veluk megcsak annyi sem hogy akar egy uzletben vagy korhazban talalkoznek veluk. Nekem ez igy teljesen jo. Mivel hive vagyok a szabadsagnak eszem agaban sincs beleszolni hogyan eljek az eletuket. semmi rasszista dolgot nem mondtam. mindossze a velemenyemet fejeztem ki hogy NEM TARTOZIK RAM HOGY MELYIK EMBER MIKENT ELI AZ ELETET MINDADDIG AMIG NEKEM NEM ART VELE. az elmult 34 evbenmiota itt elek sose artottak nekem mivelhogy soha semmifele kapcsolatba nem kerultem egy emberrel sem ebbol a nepcsoportbol. 38 as ram vonatkozo megjegyzesedet koszonom , elismereskent fogadom.
2022. márc. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
Ja, es a bitcon nem kulonosebben erinti az ausztral gazdasagot, annal is inkabb,mert a vilag orszagait nezve nagyjabol az elso harom kozott vagyunk akiket a legkevesbe tett padlora a Covid.
2022. márc. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!