Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak nekem furcsa az új lego...

Csak nekem furcsa az új lego reklám(propaganda)?

Figyelt kérdés
Amelyben nem reklámoz semmit csak arról beszél hogy a lányok álmai fontosak de ezt hogy merték megcsinálni a fiúk álmai ennyire nem számitanak hát ezért prédikálnak egyenlőségről és miért kell fehér mongoloid és fekete kislány is

2021. nov. 8. 13:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Egy szó nem volt ,,hülye libsizésről", de te már egyből mártírkodsz és köpködsz össze vissza. A szövegem elején azt írtam, hogy a kutyát se érdekli, hogy az öntudatlan gyerek 4-5-6-7.. akárhány évesen mi a túróval játszik, JOBB ESETBEN. Ahogy engem se. Persze van néhány olyan elcs*szett család, mint a tiéd ezek szerint, ahol anyukáék megrögzötten szorítják a gyereküket hülye sztereotípiák közé és keltenek benne bűntudatot. Ennek és a sok gyk-s élettelen történetének a palástját rávetíteni egy egész társadalomra vagy az egész emberiségre enyhén szólva is kreténség.


És ha a fene-fenét eszik is verheted a fenekedet meg tirpákozhatsz engem, de attól még az emberek döntő többségénél, férfi-női, vagy akár LMBTQ oldalról mindig is lesz egy "standard", egy elvárás a másik nem felé amihez vonzódni fog. Az meg, hogy a férfiaknak meg a nőknek ezek bármiféle akadályt vagy falat állítanának a kiteljesedésükhöz, hát.. azoknak szakember segítségére van szükségük nem arra, hogy a LEGO áruházban kompletten egybe legyen hányva az összes játék.

2021. nov. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
És akkor én ennél a pontnál be is fejezem ezt a parttalan vitát. Szép napot!
2021. nov. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
64%

Te tirpákozol először aztán meg megsértődsz, ha rád mondják, ez vicces. De abban igazad van, hogy veled nem érdemes vitázni.

Tehát összefoglalva a mondandódat: az a szülő aki azt akarja, hogy a gyerekét felnőttként ne taszítsa ki a társadalom és találjon társat, és emiatt a nemi sztereotípiákba kényszeríti az egy elcseszett tirpák. De emellett meg azt mondod, hogy azok a férfiak meg nők akik nem akarnak beleilleni abba a nemi sztereotípiába, amit a másik nem vonzónak talál, akkor azok menjenek pszichológusjoz, mert valami baj van velük. Tehát ha a szülők kényszerítik rád, akkor ők elcseszett tirpákok, de ha a többi veled egykorú nő meg férfi, akkor az a normális társadalom.

2021. nov. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"SBG08", hisztizni itt egyedül te hisztizel, de azt nagyon látványosan.


(nem a beszélgetőpartnered voltam)

2021. nov. 19. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!