Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Magyarországon jó a közbiztonság?

Magyarországon jó a közbiztonság?

Figyelt kérdés

2021. szept. 28. 00:22
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
45 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen relatív. Japánhoz képest katasztrofális, Bolíviához képest viszont csodás.
2021. szept. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%

Japán sem olyan egyébként mint az a köztudatban él. Ezt nem én találtam ki, van egy magyar srác a youtube-on, az ő vlogjaiból szedtem az infót (zsíros deszka a neve)


Én például Németországban élek, soha nem volt még olyan hogy rosszul érzem magam az utcán, még Magyarországon éltem nem egyszer fordult már elő.

2021. szept. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Maldoror válasza:
26%
Az igazság az, hogy nem igazán vagy már biztonságban sem az utcán sem otthon.
2021. szept. 28. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
12%

Azt hiszik térfigyelő kamerával mindent meg lehet oldani.

Ez már rég nem a bűnmegelőzésről szól.

De dutyiba se dugnak senkit, szóval a kamera is felesleges.

2021. szept. 28. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
99%
Kérdezd meg a miskolci bácsi családját, akit ismeretlenül ok nélkül halálra vert egy génhulladék cigány.
2021. szept. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%

"Magyarországon jó a közbiztonság?"


Ha jo a fizikumod es tudsz verekedni ... raadasul van par 'nagy' baratod, akkor szerintem nyugodt lehetsz :)))

2021. szept. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%
Csak ott jó, ahol egyáltalán nem élnek cigányok, de ilyen hely egyre kevesebb van az országban.
2021. szept. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%
A városokban, igen.
2021. szept. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
99%

Nagyrészt vidéken éltem, pár éve Pesten. Eddig a "legrosszabb" dolog ami történt velem az, hogy gyökér módon bókoltak. Soha senki nem támadott meg, nem rabolt ki. Amikor barátnőimmel esetleg este belülünk valahová a búcsúnál a "vigyázz magadra" inkább csak megszokás, szerencsére még egyiküknek sem kellett félnie amiatt, hogy késő este egyedül megy haza.

Szóval szerintem biztonságos. Ehhez mondjuk hozzátartozik az is, hogy a kisebbség lakta utcákat elkerüljük. A rasszista vádra annyit tudok mondani, hogy ameddig a cigányság nagyrészével gondok vannak nem lehet rasszizmusról beszélni, sajnos tény, hogy vigyázni kell velük

2021. szept. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%

Kedves második, Tokiót évek óta a világ legbiztonságosabb városának találják folyamatosan a felmérések. És ez akkor is sokat elárul, ha egy ország nem csak a fővárosból áll. Nyilván nem azt jelenti, hogy ott soha nem történik bűncselekmény, azt viszont igen, hogy kisebb számban, mint máshol.

Első voltam.

2021. szept. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!