Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mennyit keres egy bérkommentel...

IV. KecskeShajt kérdése:

Mennyit keres egy bérkommentelő/bértroll és hogy számolják ki a fizetést?

Figyelt kérdés

2021. aug. 7. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
13%

Nincs ilyen. Semmi értelme nem lenne.


Ha én leírok valamit ami neked nem tetszik és meg vagy győződve arról, hogy nem úgy van akkor mi fog változni? Semmi.

Max megy a lepontozás meg a komment háború.

2021. aug. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem bérkommentelni kell. “Szakérteni”. Alapjogokért Központnál 1-2 millió jó magyar adóforintot adnak érte havonta. Gerinc nem elvárás!
2021. aug. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
1 rúd parizer,2 kiflivel és ha top kommentet írok akkor margarin vagy vaj is jár.
2021. aug. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

Először bizonyítanod kell, hogy érdemes vagy bértrollnak. Tíz kérdésed küld el a szerkeztőségbe. Megnézik a szakértők. Ha valóban jók a kérdéseid/troll válaszaid felvesznek


az e-maileket továbbra is az info@dkp.hu címen várjuk

2021. aug. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Kesma kötelékében keresgélnek, az ottani lecsúszott gerinc terhétől mentes figurák az első vonal.
2021. aug. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Én most fogom átvenni Mészáros Lőrinctől a Bugattit.
2021. aug. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Havi kb. netto 100-130ezret kapok. Fogalmam sincs hogy számolják, csak annyi a dolgom, hogy küldjem el az ide kiírt kommentjeimet és kérdéseimet, de megfigyeltem, hogy ebben a skálában mozog. 1 éve csinálom amúgy.
2021. aug. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

7

Én is szeretnék jelentkezni, mi a módja?

2021. aug. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
megafon.hu
2021. aug. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%

"Először bizonyítanod kell, hogy érdemes vagy bértrollnak. Tíz kérdésed küld el a szerkeztőségbe. Megnézik a szakértők. Ha valóban jók a kérdéseid/troll válaszaid felvesznek



az e-maileket továbbra is az info@dkp.hu címen várjuk"


Köszi az elérhetőséget. Le fogjuk buktatni ezeket majmokat. Minden le lesz dokumentálva a felvételtől a kifizetésig.

2021. aug. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!