Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye a padlófű...

Kinek mi a véleménye a padlófűtéses, stb. luxusbörtönökről?

Figyelt kérdés

Nemrég láttam, hogy rendezvényeket szerveznek nekik, van büféjük, konditermük stb...

Szerintem ez szemétség! Van, hogy egy család egy havonta egyszer nem tud elmenni egy rendezvényre, nekik meg folyamatosan rendeznek! Egyik magyar személyiség meg azt mondta, hogy szükségük van erre, mert "hátrányos helyzetűek"! Mélységesen felháborít!!!


2010. aug. 28. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
Ha ennyire luxus, Te miért nem vagy ott?
2010. aug. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
Ha ennyire jó miért nem mész börtönbe?
2010. aug. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16%
Én is ezt akartam kérdezni. Ha annyira jó hely, miért nem költözöl be?
2010. aug. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Munkatáborokat kéne létrehozni. Aki először próbál szökni, azt 30 napig lezárni sötétkamrába. Aki másodszor szökni próbál, azt a többi fogoly előtt kivégezni. Egy cellában lenne a rabnak egy priccs, kis sámli, wc. Étkezés a cellákban történik, a tálcát, tányért, evőeszközt vissza kell adni. Aki szabotálja a munkát, azt szintén 30 napra elzárni a sötétbe. Egy idő után megőrül. Nem ám tv-t, konditermet, könyvtárat nekik, meg kinyalni a seggüket... A büntetésvégrehajtási intézet legyen elrettentő, és a munkájukért nem kaphatnak pénzt!
2010. aug. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 BandSz válasza:
Azért nem megy be oda, mert tudtommal magyarországon nincs
2010. aug. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kedves első három válaszoló!

Nem értitek a lényeget! Az felháborító, hogy az állam megteheti magának, hogy padlófűtéses luxussal felszerelt börtönöket tartanak fent, míg mások a hétköznapi jólétért küzdenek!

2010. aug. 28. 13:43
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
mindenkinek van egy "téglája" a börtönben, neked is.
2010. aug. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%

"Egy idő után megőrül."


És ha ez a delikvens esetleg kikerül, megtörve, elmebetegen, állattá lezüllesztve akkor mennyire lesz hasznára a társadalomnak? Már másnap kerülne vissza.

2010. aug. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Az engem nem érdekel. Nem kell bűnözni, és nem kerül be. Ennyi.
2010. aug. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

"Az felháborító, hogy az állam megteheti magának, hogy padlófűtéses luxussal felszerelt börtönöket tartanak fent, míg mások a hétköznapi jólétért küzdenek!"


gondolkozni meg minek...

a padlófűtés jóval olcsóbb, megcsinálni is és fenttartani, üzemeltetni is. arról nem is beszélve, hogy mivel semmilyen alkatrésze nincs a fűtött területen a belső térben, ezért sokkal biztonságosabb is.

2010. aug. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!