Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Halottatok már a Lambda...

Halottatok már a Lambda variánsról?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Állítólag ez még sokkal fertőzőbb mint a rettegett delta variáns!!!😱😱😱😱😱😱😱

És ezek után még mindig vannak még "emberek" akik nem hajlandóak beoltatni magukat és miattuk fogunk megint szívni hogy lezárnak mindent az elmebeteg oltásellenességük miatt. Nem kellene ezekbe a férgekbe valahogy belekényszeríteni jobban az oltást (beleértve már a harmadikat is persze, csak hogy biztosra menjünk)?



2021. júl. 22. 06:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%

Nem, nem kell bele kényszeríteni senkibe sem.


Egyetlen járható út az lenne, ha mindenki saját maga döntene, hogy kéri e, vagy sem. Aki kéri az élje az életét, aki nem kéri az is. Cserébe akár írásos formában is vállalná a felelősségét annak, hogy felvehette volna az oltást de mégsem vette fel a saját döntése alapján, ezért kerül adott esetben kórházba (most attól tekintsünk el, hogy mondjuk 10000-ből hányan kerülnek oda).


Nem tudom mikor látják már be, hogy ez az egész nyitás-zárás egy parttalan dolog. Bezárnak mindent, csak pont a gyárakat nem, meg a céges buszokat. Putris gyárakban olyan dolgok mentek, hogy ha fertőzött voltál akkor meg volt szabva kit jelölhetsz meg kontaktnak, mert a termelésnek mennie kell tovább. Innentől számomra értelmát vesztette az, hogy papucsot ne vehessek a hervisbe (loool) mert azt be kell zárni. Ahogy az is vicces volt, hogy reggelente céges buszoknál szinte az ajtón estek ki az emberek. Nagyjából a 1,5 cm volt tartva.


Amúgy egy szezonális influenza ez, csak egy fokkal erősebb mint ami eddig volt. Ezt sem értem mikor látják be végre. Előző csukogatás mellett is sikerült világelső halálozási rátát hozni, szóval a csukokatás sem vezet sehova. Mondjuk vicces továbbra is, hogy étterembe nem lehettt menni, vagy egy ruhaboltba, vagy fodrászhoz. De az összeszerelő üzemekbe hülyére fertőzhették egymást az emberek.

2021. júl. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
59%

Ja, és

Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a kérdést.

2021. júl. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

1

Lexarom hogy veled mi lesz, a baj csak az hogy te is terjeszted a betegséget ha nem oltatod be magad.

2021. júl. 22. 07:00
 4/22 anonim ***** válasza:
65%

Nem vagyok oltva, járok dolgozni, pont egy multi összeszerelő üzemébe. Itt egy csomóan nincsenek oltva, jól vagyunk köszi. Egy embert tudok, aki most nagyon beteg 2 hónapja, az viszont be volt oltva😂

2 éve, mióta tombol a járvány, élünk mint hal a vízbe, maszkot alig hordtam, kezet nem fertőtlenitek, mert kiszárítja a kezem, távolságot se nagyon tartottuk, most már a védeccségit se kérik. Jobban félek a politikusoktól, mint a mutáns vírustól.

Akkor jöttem rá, hogy nem kell ettől besz@rni,mikor láttam a kormány intézkedéseit, terasznyitás, EB meccsek, Ukrajna(nincsenek oltva, csak kevesen) és nem történt semmi. Sehol nem voltak zárva a boltok betegség miatt, egy üzem sem állt le sehol betegség miatt, jártak a buszok, vonatok. Minden ember a helyén volt. Ha itt tényleg baj lenne, olyan igazi, a zemberek megölték volna egymást az óttásér.

2021. júl. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

4

Nem mindenki olyan szerencsés mint te. Egyáltalán van fogalmad róla hogy hány ember halálát okozhattad már ezzel az "én menő vagyok nekem aztán nem kell az oltás" hozzáállásoddal? Már nem azért de kívánom hogy te vagy akár az egyik szerteedd egyszer majd jól megigya a levét ennek a betegségnek csak hogy végre eltöprengj azon hogy mit okoztál másoknak...

2021. júl. 22. 07:45
 6/22 anonim ***** válasza:
74%

5-ös, köszi a jókívánságot, hasonló jókat neked is.

Mint ahogy minden, a te értelmi, érzelmi színvonalon levő sorstársad, te is elsiklottál a lényeg felett. Nem én vagyok szerencsés, hanem sokan, az egész üzem, a sok másik üzem, a boltok dolgozói, a sok-sok oltatlan parazita, akik nem akarják elkapni, nem akrnak meghalni, annak ellenére, hogy tombol a járvány😂

Nem vagyok én egyedül.

2021. júl. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

6

Ha akkor nagy májerek vagytok miért rettegtek egy kis oltástól?

2021. júl. 22. 08:35
 8/22 anonim ***** válasza:
74%
Ez sem létezik, ahogy egyik variáns sem. Ha minden igaz lenne, amit a témában próbálnak belénk sulykolni, már rég kihalt volna az emberiség.
2021. júl. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%
8-as,igen kb így van, ez az, amit a kérdező nem ért😂
2021. júl. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%

3/9 A kérdező kommentje:

Mellélőttél hülyegyerek, mert be vagyok oltva :D

Ettől függetlenül nem érdekel hogy ki oltatja be magát, vagy ki nem. Pont azért mert én már bevagyok. Vágod??

2021. júl. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!