Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Jobbik támogatja az LMBTQ-t?

A Jobbik támogatja az LMBTQ-t?

Figyelt kérdés

Elvileg megszavazták ezt a pedofil törvényt, ami most azt jelenti, hogy melegellenesek?


(eddig reménykedtem, hogy ők talán jobbak lennének, de ha homofóbot, akkor én most nagyot csalódtam.)


Ui: szerintem a magyar pártok egyike se ér túl sokat, meg nem tudjuk kibe bizzunk. A Fidesz is csak ígérgetett, ki tudja a többi milyen... :(


2021. jún. 20. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem eléggé nagyot fordult a Jobbikkal a világ ha támogatja a meleg dolgokat mivel anno egy konzervatív szélsőjobbos párt volt. Most egyébként azt mondták, hogy a pedofil része miatt szavazták és nem az LMBTQ része miatt
2021. jún. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Nem. Ők a fideszt támogatják.
2021. jún. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem
2021. jún. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Nemigazán
2021. jún. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Nem, viszont: [link]

A videó végén azt mondja az úr, hogy a Jobbik megígérte, hogyha megválasztják akkor a törvény melegekre vonatkozó részét eltörli.

2021. jún. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem támogatja.
2021. jún. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem. 18 ev felett ez a torveny nem ervemyes, es elvileg azert jott letre ez, hogy a ,,18 ev alattiakat vedjuk,,. Ok szamitanak ezzel pedofilnak. Minden ilyen film, pl harry potter ahol meleg volt dumledore(vagy h irjak:D), 18+-osok lettek. De valoszinuleg, orban, meg a kormany tobbi tagja nem nezi jo szemmel ezeket az embereket. Nezted a tegnapi magyar nemet meccset? Orban, aki annyira tamogatja a focit(semmi bajom nincs a focival, enis nezem es szurkolok), nem ment el, mert a nemetek kivilagitottak a stadiont szivarvany szinure. Es orban emiatt nem ment el. Ez egy nagyon buta torveny, mindenkit el kellene fogadni. De azert azt megneznem, mi tortenne, ha orban valamel,ik gyereke bevallana, hogy meleg:)
2021. jún. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!