Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi a teendő?Kárpitany...

Ilyenkor mi a teendő?Kárpitanyagot szeretnék vásárolni,találtam is egy nekem tetszőt(sőt még az ára is tűrhető,de már gondolom miért)

Figyelt kérdés
Szerettem volna megtudni az anyag kopásállóságát.A forgalmazó azt mondja,a gyártó nem közölte,de próbálták megtudakolni,de nem jártak sikerrel.Nekem meg csak nem mindegy.
2021. máj. 14. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Hogy érted hogy mi a teendő? Vagy megveszed vagy nem vagy keresel egy másikat.
2021. máj. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Frissítés:Közben /akkor/szerettem volna megtudni a gyártó cég adatait.Válasz:A felettese megtiltotta hogy kiadja a gyártó elérhetőségét :-)
2021. máj. 14. 15:00
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Valószínű valami hamisítvány,kétes eredetű,bevizsgálatlan,számla nélkül beszerzett termék.
2021. máj. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt se tudom, hogyan mérném a kopás állóságot.


Talán az anyagvastagság, vagy fajsúly adatokat nézegesd net-szerte.

2021. máj. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%
Mérni??:)) Inkább neked kellene utána nézni a dolgoknak,mielőtt tanácsot adsz(ha feltétlenül úgy érzed hogy meg kell szólalnod)-igaz azt sem értem miért?? :)
2021. máj. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!