Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Toroczkai új...

Mit gondoltok Toroczkai új videójáról?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=G5d1EmPusgU


Őszintén szólva alig egy hete követem a Mi Hazánk és Toroczkai László csatornáját YouTube-on, de egyre jobban tetszenek, folyamatosan érdekes dolgokkal foglalkoznak, legalábbis olyan dolgokkal amik elgondolkodtatóak/gondolatébresztő dolgok.


Kíváncsi vagyok a véleményetekre.



2021. máj. 2. 18:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
68%
Akkor berabszolgultok. Ez is egy járható út.
2021. máj. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Eljön majd az ő idejük is, majd jövőre ha bejutnak a parlamentbe többen belátják hogy nem Fidesz bérencek meg nem szélsőjobb, a náci megbélyegzést pedig nem is értem. Én ugyanúgy végig hallgattam több baloldali videót, Momentum, Jobbik, Dk elsősorban, de egyszerűen unalmasak, unszimpatikusak és alkalmatlanok. Most komolyan kérdezem, van olyan ember aki Fekete-Győr Andrást eltudja képzelni Miniszterelnökként? Vagy Dobrev Klárát?

Őszintén szólva ha nem lenne köztük a Jobbik még a kormányváltásban sem lehetne reménykedni.


Szerintem megérdemelne egy esélyt a Mi Hazánk Mozgalom, én azért támogatnám őket hogy a parlamentbe bekerüljenek, nem tőlük várom a kormányváltást. Viszont ha nyer is az ellenzéki összefogás, egy ciklust sem fognak végigbírni, akkor pedig egy opció fog maradni. :D

2021. máj. 2. 18:41
 13/22 anonim ***** válasza:
17%
Na igen, itt tart jelenleg a Mi Hazánk mozgalom, hogy az is csada lesz tőlük ha 1-2 képviselőt be tudnak küldeni a parlamentbe. Ennyire nincs rájuk igény.
2021. máj. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
14%
Amúgy a "berabszolgultok" egy gyönyörű szép ős szittyamagyar szóösszetétel. Laci büszke lenne ha olvasná. :D
2021. máj. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
87%
Rájuk fogok szavazni. 22-ben bejutnak a parlamentbe, 26-ban remélem pedig nyernek.
2021. máj. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
75%
A feljebb lévőknek elég a parizer és virsli.
2021. máj. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Szerencsétlen álmodozó!
2021. máj. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem csak kiváló politikus, hanem jól kihasználja a videóblog műfaját. Igazságokat mond amik sok emberhez nem jutnának el. Közösségi médiás szemszögből hatékony a csatornája, mert nem csak a feliratkozó-, hanem a nézőszám is magas.
2021. máj. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Már nem ízlik neki a puliszka?
2021. máj. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Gasztronómiai alapon különbözteted meg a politikusokat?

Vagy ez egyfajta gasztro-rasszizmus?


Érdekelne amúgy miért a liberálisabb beállítottságú emberek bélyegzik meg a Mi Hazánk Mozgalom támogatóit különböző jelzőkkel, amikor a köztudatban ők az elfogadóbb réteg, vagy tévednék?

2021. máj. 5. 21:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!