Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi idő még...

Szerintetek mennyi idő még mire átvesszük ezt mi is?

Figyelt kérdés
[link]

2021. máj. 1. 21:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Kattintható az a szövegrészlet, ember... És odavisz a lengyel cikkre
2021. máj. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egész pontosan az "adta hírül" kattintható
2021. máj. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Végtelen év ugyanis nem fogjuk atvenni. És ne is vegyük. Nem lenne jó. Így legalább van esélyem kikerulni max egysikubb lesz az életem.
2021. máj. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

11/12 hát jó hülye dizájnt találtak ki a linknek, nem jöttem volna rá.


Elég kusza egyébként a cikk, mert konkrétan tényleg azt írja, hogy kötelező oltást akar, de végig arról van szó, hogy így akarja elérni, hogy az emberek véleménye változzon, és belássák, hogy szükség van az oltásra. (Most ez csak nekem ellentmondás? Ha kötelező, attól meg a vélemény nem lesz más, és minek rábeszélni az embereket?)


A végén pedig van olyan mondat is, hogy nem büntetésről van szó. Szóval nekem ez nagyon kusza, és fura, hogy máshol nem olvasok róla. (Pl Frankfurter vagy Süddeutsche)

Pedig ez akkora lépés, hogy kellene, hogy visszhangja legyen.

2021. máj. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!