Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Most komolyan a buszsofőrt...

Most komolyan a buszsofőrt rúgták ki aki előtt Berki büntetőfékezett ?

Figyelt kérdés
Ez most tényleg igaz ? Egy embert kirúgnak aki dolgozik, végzi a dolgát, egy hülye olyan helyzetbe hozta ahol igazából nincs is jó megoldás, mivel ő a védtelen max csak csökkenteni tudja a kárt ( vagy az utasokat repteti meg, vagy a Berkit illetve mindkettőt félig-meddig.) És az aki a hibás vígan elvan, aki meg védtelen és csak dolgozni akart kirúgják és kitudja hogyí miből eteti a családját. De alapból az hogy a normális embereket meghúrcolják ha nincs rajta egy rohadt maszk az utcán ahol ember nincs, meg mindenféle szarságért mások meg egy országot járatnak le buzulással, lopnak, pedofilkodnak, büntető fékezéssel életeket veszélyeztetnek és semmi. Ha ez igaz akkor bár eddig is elegem volt de akkor ez valóban egy utolsó tetves ország amit trianonnál teljesen szét kellet volna osztani. Jaaa meg hát az M Ricsike.
2021. ápr. 15. 16:18
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Vicces utolsó, ha veled feleennyire csesznének ki igazságtalanul már az egész retkes familiáddal tele bőgnétek az összes TV műsort főműsor időben :D
2021. ápr. 15. 17:03
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként elsőre azt hittem hogy ez egy a kollégát védő kérdés. De ha szerinted én Berkit védem, akkor csak egy berkiszido kérdés volt a cél.


Nem, nem védem. Én az ilyeneket munkatáborba küldenem.

2021. ápr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Egyébként meg gondolhatod a csókát mennyire meghatotta. :D
2021. ápr. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem neked szólt
2021. ápr. 15. 18:28
 15/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Berki kommentelte meg máshol is írták."


Ja, ha a Berki kommentelte meg mások is írták (csak nem a facebookon?), az más. Akkor az úgy is van, nem is lehet másképp.

2021. ápr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Rákerestem, semmi ezzel kapcsolatos érdemi hír nincs. Inkább megvárnám, amíg kijön valami, ami a nagy portálokon megjelenik, nem csak netes kommentek.
2021. ápr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Rosszul csinálta a buszsofőr. Teljes erőből le kellett volna takarítania azt a patkányt az útról, egy ingyenélő nagypofájú barommal talán kevesebb lenne.
2021. ápr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!