Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Németországban JELENLEG hogy...

Németországban JELENLEG hogy viszonyulnak a németek a magyarokhoz?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 10. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

A magyar embereket imádják azok, akik személyesen ismernek magyarokat, de a kormányunkat utálják.


Redditen pl. a németek csak pozitív dolgokat mondanak a magyarokról, olyan hozzászólást is olvastam, hogy nem kell nekik a Földközi-tenger amíg itt a Balaton :) de Orbánt gyűlölik.

2021. ápr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy Németország melyik részéről beszélünk.

Van, amelyik nem sokat tud Magyarországról.

2021. ápr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Itt Bayernban kedvelik a magyarokat, egyáltalán nem néznek le minket, nem értem miért mondják ezt sokan:/ De Orbánt tényleg rühellik
2021. ápr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5%
Lenézik őket. Meg igazából mindenkit aki nem német.
2021. ápr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4


Tudod nekem inkább úgy tűnik a fideszesekre és nagymagyarokra igaz.


Egyébként én is azt tapasztaltam hogy abszolút szeretik a magyarokat és utálják orbánt, de őt ki nem?

2021. ápr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Itt Bayernban kedvelik a magyarokat, egyáltalán nem néznek le minket, nem értem miért mondják ezt sokan:/ De Orbánt tényleg rühellik"



Teljesen egyetértek. mi is a bajoroknál élünk már 7. éve, de mindenhol ahol kérdezték honnan jöttünk, semmilyen negatívumot nem kaptunk utána. Azokat nézik le a magyarok közül csak, akik nem akarnak alkalmazkodni: nyelvet tanulni, németek közt lenni, zajosak, hangosak, okoskodóak.

2021. ápr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Weiße negernek neveznek
2021. jún. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!