Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A jobboldal miért ítéli...

A jobboldal miért ítéli el,nézi le,gyűlöli a feminizmust?

Figyelt kérdés
Gondolom azért mert többségiben a jobboldaliak keresztények és a kereszténység köztudottan nőgyűlölő.A szolgálólány meséje tökéletesen bemutatja ezt.A konzervatívok szerint a nő tenyészkanca,cseléd a konyhában a helye és ne dolgozzon.De pontosan mi okból gondolkodnak így?És miért ilyen erőszakosak?(pl lengyelországban nőgyűlölő középkori abortusz törvényeket hoztak ők döntenek a nők teste felett)Illetve a melegeket is utálják máglyán égetnék de ez már egy másik téma.

2021. márc. 11. 13:33
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Én testem én döntésem!Egyébként is túlnépesedés van.Áldassék a gyümölcs aunt Lydia!
2021. márc. 12. 15:27
 12/24 anonim ***** válasza:
44%

kérdező! pont a kereszténységben isten és jézus után pont egy nő van a legjobban felmagasztolva és örökös szentnek beállítva! valamint ő a kiválasztott aki megszülte a messiást...

a kereszténységben nincs nőgyűlölet és elnyomás! az tudod hol van a muszlim világban na ott aztán tényleg kuss a nevük!

valamint a kereszténység nem nézi jó szemmel ha egy férfinak több nője van míg a muszlimnak alapvető joga!

a szolgálólány meséje csupán egy sorozat semmi több ha tudni akarod miért alakult ki a nő szüljön gyereket azért mert folyamatos háboruk voltak kellett a népesség kellett aki megműveli a földet akiből ács kovács takács pék szakács pap stb lesz mert nagyon alul voltak népesedve míg a kelet már akkor is tele volt és folyamatosan nyomultak nyugatra! a majdnem 200éves oszmán uralom dereng?

az abortusz az megint más téma annantól kezdve nem a te tested! volt rá meganyi lehetőséged hogy védekezz!

1. mondhattál nemet

2. húzatsz gumit

3. veszel be fogamzásgátlót

4. veszel be utotablettát

ez 4 válaszfal ennél fogva a sor abortusz már nem a te döntésed alapból is ketten csináltátok... -_-"

de az hogy kivel bujsz ágyba az a te dolgod az is hogy könnyűvérű lotyó vagy

az apasági teszt meg jóg! elég durva hogy ilyen dolgok felmerülnek! persze itt is van kivétel mert egy nemesi ház nem fogja ezt tűrni

jobb esetben egy sima egyén is elhagyja a nőt mert ez alapból vicc kategória


a feminizmus meg nem több egy csapat gyenge hangos buta nőnél és egy pár hülye férfinél...

a feministák szinte vicc kategóriák; gyengék életképtelenek csak mást hibáztatnak

mondom ezt úgy hogy nálunk anya a főnök! ő kezeli a pénzt ő tartja össze a családot!!! ezért is mondom hogy a feministák mekkora viccek mert semmi közük az erős nőkhöz mind csak ripacs és a közelükben sincsenek

2021. márc. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
8%

"Senkit nem ítélünk el a szexualitása,szexuális élete miatt."

Dehogynem. Akinek férje van és mással (is) csinaltat magának gyereket azt normális ember építési. Talán nem olvastad el azt a linket?

Ugyanúgy elitelendo az aki minden héten mással fekszik le ha férfi ha nő, egészséges lelkű embereknek nincs igénye ilyenre, de kívánom hogy egyszer legyen ilyen párod és majd rá fogsz te is jönni.

2021. máj. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
26%
12es nél a pont 👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼
2021. máj. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%
Normális ember eliteli*
2021. máj. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Én akkor sem leszek ellősnőstény!Független erős nő vagyok!
2021. máj. 8. 09:45
 17/24 anonim ***** válasza:
53%
Troll vagy ülj már le 😂😂😂
2021. máj. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
51%
Én nem tudom eldönteni, hogy troll vagy-e, de meg kell jegyeznem a keresztény vallás azon ritka vallások egyike, ami egyenjogúnak tartja a nőt és a férfit, ez régen is így volt, csak ott voltak szerepek, mivel a női nem gyengébb volt, viszont tudott szülni ő maradt otthon, a férfi meg harcolt, ez idővel kikopott, az emberek is találtak fel dolgokat, ami miatt erre a berendezésre nem volt szükség, illetve történtek olyan események is, amik miatt a nőre szükség volt máshol is (lásd munkaerő hiány a ww alatt) , illetve az olyan hiedelmek is miszerint egy nő nem tudja megérteni ezt vagy azt kikaptak, bár megjegyzem a nemesek kiváltsága volt a tanulás, és egy idő után már a nőket is tanították. Azért van feminizmus a mai világban mert ahogy az emberek fejlődtek a nők is elkezdtek kitörni a szerepekbol és mást akartak, és ez így van rendjén az emberiség változik, viszont azért e-kozben jó lenne nem elfelejteni, hogy a nő és a férfi ugyan jogilag és sok dologban lehet egyenlő, de a biológiai szerepek miatt sosem lesz teljes egyenlőség, egy nő eletet tud a világra hozni, egy férfi ebben meg csak segedkezni tud, viszont mivel neki nincsen szüksége bizonyos dolgokra a testében ezért erősebbnek fog számítani. A mai világban meg a probléma inkább a végletekben rejlik, kell egy egészséges feminizmus minden nőbe, viszont azért jó lenne nem elfelejteni eközben nőnek lenni, illetve egy úgy nevezett "femináci" A legrosszabb, amikor már a saját nemedbe tartozókat nézed le, mert tetszik neki a családanya szerep és nem vagyik többre, majdnem olyan szinten káros ez, mint himsovinisztának lenni, ami elég paradox és vicces hogy bizonyos dolgokban a kettő egyezik, viszont ezeknek semmi köze a jobb, baloldalhoz, vagy bármilyen valláshoz, ezek inkább a vegletek, és csak azért mert te így látsz valamit nem kell lenezni rengeteg embert, csak mert mondjuk vallásos , inkább azokkal van a baj, akik teljesen elmennek a szelsosegekhez, de ez meg minden irányzatra igaz 😅 nem kiemelten egyre
2021. máj. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 felkelhetetle ***** válasza:
26%

Én jobboldali beállítottságú vagyok és én is elitélem a feminizmust, azonban nagyon tisztelem a nőket, attól, hogy elitélem a feminizmust, még nem vagyok nőgyűlölő, nem akarom cselédi szintre emelni őket.

A feminizmus, már nagyon nem arról szól, hogy a nők és a férfiak legyenek egyenlők, hanem egyértelműen a férfielnyomás a szándékuk. Érdekes módon a nagy feministák nem tüntetnek különböző iszlám országok nagykövetségei előtt, a nők rendszer szintű meg csonkítása ellen, de az ellen már tüntetnek, ha egy férfi akár csak rossz szemmel nézet rájuk, innentől kezdve nem lehet őket komolyan venni. Kb hasonló effektus, mint Amerikában a Black Lives Matter tüntetések, azok sem arról szólnak már nagyon rég, hogy fekete és fehér ember legyen egyenrangú, hanem arról hogy el kell nyomni a fehéreket.

2021. máj. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
46%

#19 ". Érdekes módon a nagy feministák nem tüntetnek különböző iszlám országok nagykövetségei előtt, "

Ennél is nagyobb baj, hogy nem tüntetnek a saját országukban sem a muszlim nők elnyomása ellen. Hallottál egy feministát is tüntetni a briteknél amiatt hogy ezerszám csonkítják meg kislányok nemiszervét a vallásukra hivatkozva? Vagy hogy a nagy melltartószaggató feministák tüntettek volna a csador meg burka viselése ellen? Láttál egy tüntető feministát vagy hallottál olyanról hogy feljelentették azokat az apákat akik szinte gyerekként férjhez adják a lányukat, nem engedik iskolába? Tiltakozott egyik is közülük - itt Európában - hogy a muszlim nőket nem tartják egyenjogúnak a muszlim férfiak, nem mehetnek egyedül ahová akarnak, nem vállalhatnak szabadon munkát, nem élhetnek egyedül, nem élhetnek nemi életet házasság előtt, vagy éppen hogy nem mehetnek abortuszra?

Miközben a szomszéd utcában lakó német vagy francia fiút meg feljelentik ha megnézte egy lány mellét vagy beperlik a főnököt ha mondott egy bókot egy beosztottja alakjára, netán elhívta volna randira.

2021. máj. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!