Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Beregisztráltam erre az...

Beregisztráltam erre az oltásra. Ilyenkor erről semmi visszajelzés nincs email-ben?

Figyelt kérdés
2021. febr. 24. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi.
2021. febr. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Akkor azért ez elég fapados rendszer. Most valaki elírja az email címét, meg a telefonszámát akkor így járt?


Nálunk a cég igen sok rendelést felvesz, csak abból látom, hogy ezeket akarva akaratlan igen sokan elírják.

2021. febr. 24. 09:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én sem értem. Ha bepipálod, hogy kérsz kormányzati tájékoztatót, akkor kb. 2 hetente küldeneke egy összefoglaló levelet, amiben leírják az oltással kapcsolatos híreket. Ennyi erővel regisztráció után miért nem tudnak küldeni ugyanígy bár egy

"Köszönjük, hogy regisztrált, az adatait rögzítettük, üdv Ceci"

levelet?

2021. febr. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Most nem azért írom, de ezt mondta az ellenzék is már, hogy így nem is biztos, hogy jó az oltásra jelentkezési statisztika. Ki lehet tölteni kamu adatokkal is és nincs semmi elenörzés.

Lehet jobb rendszet nem tudtak hirtelen összelökni, pedig egy megerősítő email nem került volna még sokkal több időbe.

2021. febr. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De igen, elméletileg van. Azonban dilettánsok által kezelt, dilettáns módon elkészített rendszertől ne várj rendezettséget. Egyszer majd kapsz valamit. Hogy mikor és mit, az utána derül ki. Érvényes a bánki mondat: tűrj békességgel.
2021. febr. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megértem, hogy gyorsan csinálták, de azért azóta is lehetett volna fejleszteni rajt. Egy regisztrációs űrlap azért nem egy sok órás feladat egy programozónak és amikor csak úgy röpködnek a milliárdok a védekezésre, egy ország kormányának csak van szakember aki a rendelkezésére áll és megcsinálja.
2021. febr. 24. 11:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát, igen.

Egyrészt azt válaszolták, hogy ha el lett fogadva a regisztrációm, akkor sikerült.

Másrészt, ha elvégzem újra a regisztrációt és nem fogadja el azzal, hogy arról az e-mail címről már van regisztráció, akkor tudhatom, hogy megvan a regisztrációm, és nem vétettem el az e-mail címet.

Ennyit tud nyújtani 2021-ben Magyarországon, az impresszum szerint, a Miniszterelnöki Kabinetiroda.

2021. febr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!