Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Valóban szabad orvos választás...

Valóban szabad orvos választás van?

Figyelt kérdés

Összevesztem a háziorvosommal mert egy görény. Szeretnék átmenni valahová máshova, másik településre, lehetséges ez?

Ha igen akkor mit mondhatnék az új háziorvosnak? Kicsit kellemetlen



2021. febr. 19. 04:51
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Ezé nem kell dokival politizálni.
2021. febr. 19. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%

Termeszetesen szabadon donthetsz a haziorvosod szemelyerol.


De mondjuk hogy ki mutson meg ha egy daganatot operalnak ki beloled, ott nem te dontesz.


Viszont onkologust is valaszthatsz magadnak, vagy lecserelheted azt akivel nem vagy elegedett.

2021. febr. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Szabad orvosválasztás van, a körzeten kívüli orvosnak viszont nem kötelező elfogadnia téged.

Ha biztosra akarsz menni, bejelentkezel valamelyik rokonodnál/ismerősödnél ideiglenes lakcímmel.

2021. febr. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, de gyakorlatilag csak a körzetesnek kötelező ellátni:(
2021. febr. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%
Igen, de szabad betegválasztás is van ha körzeten kívüli a beteg. Én háziorvos vagyok, van olyan aki csak pofára egy nagy bocsi de NEM. Azért mert nem szeretek magamnak felesleges pluszmunkát csinálni.Továbbá az sem mindegy mekkora a körzet, a túl nagy körzetek "büntetést" kapnak, tehát akinek nagy a körzete az nem fog fogadni.
2021. febr. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!