Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Megtaláltam a magyarázatot...

Megtaláltam a magyarázatot arra, hogy miért csökken a népesség a családprogramok ellenére?

Figyelt kérdés

A kedvencként tartott kutyák miatt van. A párok a kutyát a gyerekükként kezelik. A szeretethiányukat pótolja a kutya és kielégíti azt a természetes ösztönt, ami normális esetben a gyerek utáni vágy.

Gyakran látom, hallom az ilyen kutyás pároktól, hogy ők nem a gazdája, hanem a papája, vagy a mamája a kutyának. Babusgatják, csókolgatják, mintha a gyerekük lenne. Ilyen beteg világot élünk.

Támogatná, hogy beleírjuk az alaptörvénybe, hogy a kutya házőrző és nem gyerek?



2021. jan. 5. 16:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
95%
És persze az ebben az országban jelen lévő erős létbizonytalanság, jogbizonytalanság...
2021. jan. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
82%
A létbizonytalanság szerintem semmire nem ok. Azokban az országokban a legnagyobb a szaporodási ráta, ahol a legnagyobb a létbizonytalanság. Magyarországon pedig már az átkosban is, amikor kb. mindenkinek garantált volt a munkahely és a lakhatás, aki akarta, is csak a Ratkó módszer tudta megállítani a népességfogyást.
2021. jan. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
31%
Az alapgondolatod helytálló.Sajnos sok huszonéves pár inkább bevállal valami háziállatot a gyerek helyett.Ez azért van mert ők maguk is megmaradtak gyereknek,dacára annak hogy felnőttek.Tényleg beteg világot élünk,de az alaptörvény módosítása nem fog változni a dolgokon.Mink emberek vagyunk betegek és ezen semmilyen törvény nem fog tudni változtatni.
2021. jan. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
98%
27 vagyok. Most végzek a tanulmányaimmal. Phd. Ezenkívül még kell 10 év míg minden stabil lesz. Szóval.
2021. jan. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem találtad meg :) 23 évesen jöttem ki egyetemről, 25 évesen lett normális jól fizető állásom és most, 29 éves koromra lett hozzá kapcsolat meg stabilitás is, hogy akár jöhetne a baba. Ha az elsőt 30 évesen szülöm, már akkor is neccesen lesz 3, hogy növeljem a népességet. A barátnőim ugyan így. Egyik lány most ment férjhez 35 evesen, a másik most ért oda kapcsolattal 33 évesen, a pedig nővéremnek nem jön a gyerek pedig szeretne. A nők nagyon könnyen kifutnak az időből 3 gyerekhez mai viszonyok között és akkor anyagiak, stb...
2021. jan. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
83%
3 gyerek normális nevelése abban az esetben lehet, ha 20 évesen már szül, és van egy olyan férje vagy kapcsolata, amelyben a férfi jól keres. És a kereset nem minimálbér, hanem legalább 700-800 nettó.
2021. jan. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyakorikérdések konzultáció kérdőíveinek ilyen nagy számú kitöltését.

Ez megerősít abban, hogy sürgősen országos plakátkampányt kell indítanunk. A plakátokon egy kutya és egy gólya lesz.

A felirat:

Ők közösen sodorták a kihalás szélére Magyarországot!

2021. jan. 5. 21:21
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Lol. Ez a komment megerősítés engem abban hogy teljesen hülye vagy. :D
2021. jan. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
84%
Azt kellene alaptörvénybe foglalni, hogy Magyarország tele van olyan értelmi fogyatékos, szűk látókörű emberrel, aki mindenkit hülyének nézhet következmények nélkül. Ez a Magyarországon élők alapmentalitása, alapértékrendje. Az ilyen felvetéseket is ilyen emberek gyártják vég nélkül. Nekem speciel, nincs házi kedvencem és vér szerinti gyerekem sem, de valójában ehhez senkinek nincs semmi köze, - bántó sok embernek, hogy ismeretlenül is megpróbálnak számára vadidegen emberek beleavatkozni az életébe. Egy számodra vadidegen ember életviteléhez nincs közöd neked sem, kérdező! Tudom, hogy ez meg téged bánt, de körülbelül ugyanezt érzi az az ember, akinek megpróbálsz belepiszkálni az életébe vagy aki ellen gyűlöletet szeretnél kelteni!
2021. jan. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezért egy kutya meg egy gyerek között oltári ám a külömbség.Egy kutya max 15 évig él egy gyerekre meg 15 év alatt sikat kell költeni és csak utána jön a többi.Az embereknek kevés a pénze ahoz hogy úgy érezzék felelősek tudnak lenni egy gyerekért ennyi.A kutyásoknak ehez nincs köze .Ott vannak a macskák.Ha nem lennének lenne helyettük hörcsög aranyhal vagy a végén sváb bogár.
2021. febr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!