Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit szóltok hozzá, hogy a...

Mit szóltok hozzá, hogy a Politico szerint Orbán Viktor a 4. legbefolyásosabb európai vezető?

Figyelt kérdés

[link]

Különösen az ellenzékiek véleményére lennék kíváncsi (akiknek a kedvéért a HVG-ből linkeltem, nehogy elkezdjenek propagandamédiázni).

Szóval az az Orbán Viktor, aki "kicsi, elszigetelt, senki nem áll szóba vele, egyedül maradt" hogy a viharba tud mégis ilyen előkelő helyre kerülni? Az itt reggeltől estig doktororbánviktormihályúrazó, kertitörpéző, stb. kommentelők hogyan érzik magukat, amikor a gyűlöletük legfőbb célpontját sokan már Macron legfőbb riválisaként emlegetik, ami az EU irányvonalát illeti?



2020. dec. 8. 22:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2020. dec. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%

Persze hogy befolyásos...

Akadályozza egész Európát!

2020. dec. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#1: Köszönöm a kiegészítést, én is oda akartam a végére biggyeszteni, hogy ha esetleg volt már hasonló kérdés, akkor most lesz még egy. :)

Tudod, nem lóg mindenki állandóan a GYK-n és olvas minden egyes kérdést, mivel valakinek dolgoznia is kell. :)

2020. dec. 8. 22:05
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Szívesen... :)

A kérdés kiírásakor egy egész listát kapsz,a hasonló kérdésekről... :)

Nem kell állandóan "itt" lógni,csak figyelni!

2020. dec. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%

Hogy klasszikust idézzek: Lóf..zt mama


Egy másodperc lenne a csávót félreállítani.

2020. dec. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2020. dec. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Andizsuzsi ***** válasza:
57%

Így jár az, aki csak a címét olvassa el annak, amire kérdést ír ki.


"Az indoklás szerint a magyar miniszterelnök a „két lépést előre, egy lépést hátra” technikával lebontotta az ország demokratikus intézményrendszerét"


Hát nem nagy dicsőség.

2020. dec. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Azért azt meg kell jegyezni, hogy a befolyás nem azt jelenti, hogy a leghasznosabb. Azon a téren talán az utolsó lenne.

Hitler sem azért lett az év embere, mert annyira jó volt, hanem mert a legbefolyásosabb volt, ill. az évben ő hozta a legnagyobb fordulatot.


Szóval ez egyáltalán nem biztos, hogy pozitív dolog. Rossz, ha a hülyeséghez szorgalom párosul, de mégrosszabb, ha hatalom párosul hozzá.

2020. dec. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%
#3 Mielőtt folytatod a kérdés kiírását a cím után, a gyakori maga dobja fel a hasonló kérdéseket, rákérdezve, hogy tényleg ki akarod-e írni mert vannak hasonló kérdések már. Tuti az első volt az aminek pontosan ez a címe és csak egy nappal korábban jelent meg. Semmit nem kellett keresgélned, szándékosan nem vettél róla tudomást.
2020. dec. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#7: Elolvastam az egész cikket és mint mondtam, azért nem pl. az Origóról, vagy a Mandinerről linkeltem, mert azt azonnal lepropagandamédiázzátok. A HVG-től meg nem lehet mást várni, mint hogy az élő fába is beleköt, ha azt fidesz-közelinek vélik. Itt most a lista ténye a fontos, nem a HVG-s újságíró szelektív utalgatása az indoklásra. :)
2020. dec. 8. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!