Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan vihetnek be a képviselő...

Hogyan vihetnek be a képviselők az országházba minden szír-sz@rt?

Figyelt kérdés
Egy egyik krumplival járkál, a másik ereszcsatornával. Hogyan képesek ezeket a dolgokat bevinni a parlamentbe?

2020. dec. 7. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Szájer seggébe rakják őket, ott elfér, úgy csempészik be.
2020. dec. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Amit az 1-es mond, az simán lehet :)

Meg ugye ha kitiltanák a sz@rt, másnap a házőrség már a képviselőket sem engedné be. Ördögi kör.

2020. dec. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mikor én voltam látogatóként a parlamentben, akkor átmotoztak, és fémdetketoron kellett átmenni.

Nem hinném, hogy bárki seggében is elférne egy zsák krumpli vagy egy ereszcsatorna. Bár lehet, hogy az első hozzászóló tud valamit amit én nem :)

2020. dec. 7. 18:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Szájer "máshogy" jut be a Parlamentbe.
2020. dec. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy hogy az eresz felől másznak be.
2020. dec. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk amit 5-ös mond, az simán lehet.

Batman is amerre jár, deneverés dobókéseket hagy szét....Józsink lehet ilyen leszakadt ereszeket dobál el 🤔

2020. dec. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Valódi válasz: a képviselőket nem ellenőrzik semmilyen szinten. Dolgozóknak is csak a táskáját, pl kabát zsebbe be lehet vinni bármit. A látogatók kb. egy gombostűt sem vihet be.

De egy dolgozó is bevihet egy zsák krumplit.

2021. febr. 1. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!