Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért mindig csak a Hitlerrel...

Miért mindig csak a Hitlerrel jönnek? Vagyis úgy értem ott volt Sztálint meg más diktátor ők sem voltak kutyák, de mégis mindig Hitler.

Figyelt kérdés
Másik Nagyapám SS katona volt.. és ilyenkor néznek, leosztanak hogy miket műveltek az ilyen katonák. De Istenem neki ez volt a dolga.. És ha ismerték volna akkor egy nagyon rendes embert ismertek volna meg. Miért kell az embert elítélni?
2010. aug. 6. 11:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
12%

Sztem még hitler volt a legjobb, harmadannyi embert ölt meg mind pld a kommunisták.

am sztálint nem utálták/utálják és rengetegen vannak még ma is, akik elismerik, h jodolgokat csinalt

sztem azért mindig hitlert, mert ő talán a leghíresebb. És a modszerei is nyiltak voltak, nem olyan h elvitt vkit és nem lehetett tudnih mért. Ha vkit elvittek a zsido volt. És aki nem volt zsido nem kellett félnie

2010. aug. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 clint ***** válasza:
95%
dehogyisnem azért a táborokban nem csak zsidók voltak.
2010. aug. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
42%

"az emberek többsége gyűlölettel gondol a nácikra"

majd imádot őket-.-

én mindegyik s*ggfej diktátort utálom!

Csenge, tőled meg megkérdezném, hogy lehet ilyen dolgoknál azt nézni ki volt a kevésbé rohadtabb?

kit érdekel? bűnösök és kész!

2010. aug. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
40%

Óh a partizánok hőstetteiről is leheten azért beszélni bőven teleszórják a tankönyveket mindenféle marhasággal ,hogy a nácik így úgy az orosz hadifogságokban ,munkatáborokban sokkal több ember halt meg mint a német haláltáborokban.

Az oroszok puskatussal verték agyon a fegyvertelen Német és Magyar katonákat ,ártatlan nőket erőszakoltak meg.

Az is egy nagy baromság ,hogyha Hitler nyeri a háborút kiirt mindenkit egy faszt csak a zsidó kizsákmányolásnak lett volna vége ,nem lett volna komunizmus és most Magyarország is nagyobb lenne.

2010. aug. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
63-as! bizonyára-.- mivel kvázi ők pénzelték a háborúját!
2010. aug. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
51%
Kedves kérdező!Teljesen igazad van ebben nekem is náci rokonaim vannak illetve énis félig német vagyok!Tudom mit érzel hidd el....én ugyanígy gondolom ahogy te,hogy Sztálin is egy undorító ember volt...sőőt ő ezerszer durvább dolgokat tett és 20 millió embert irtott ki....köztük az én egyik rokonomat is:( Amit sose fogunk eldfelejteni...és azt sem amit az oroszok Mo-n műveltek anno!Én nem ítélem el a nácikat abszolút sőt úgy gondolom,hogy voltak olyan dolgok amiket helyesen tettek!:) És nyugodtan lehet őket szidni,mert senkit nem érdekel a negatív,gyűlölködő vélemény...:)
2011. aug. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!