Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért mindig csak a Hitlerrel...

Miért mindig csak a Hitlerrel jönnek? Vagyis úgy értem ott volt Sztálint meg más diktátor ők sem voltak kutyák, de mégis mindig Hitler.

Figyelt kérdés
Másik Nagyapám SS katona volt.. és ilyenkor néznek, leosztanak hogy miket műveltek az ilyen katonák. De Istenem neki ez volt a dolga.. És ha ismerték volna akkor egy nagyon rendes embert ismertek volna meg. Miért kell az embert elítélni?
2010. aug. 6. 11:40
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
És hol harcolt?
2010. aug. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Németországban. Azt nem tudom hogy pontosan hol.. Nem nagyon beszélt róla.. csak láttam a hónalja alatt az SS jelet.
2010. aug. 6. 12:18
 13/26 anonim ***** válasza:
64%

Ugyanazért amiért a náci háborús bűnökért még 90+ felett is elő lehet venni vkit, a kommunizmus idején elkövetettekért meg érdekes módon EGYETLENEGY EMBERT SEM CSUKTAK LE a "rendszerváltás" után, sőt, az ide vonatkozó aktákat 70 évre tikosították.


Valami köze lehet ahhoz, hogy a kommunista vezérek között sok volt a zsidó, és a mai kapitalista világ urai is ők. Így saját fajtájukat nem szívatják. Ellenben a németek elvesztették a háborút, így őket nyugodtan lehet pocskondiázni.

2010. aug. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Felhívom a figyelmet erre a lap tetején álló idézetre:


[link]


Szerzőének szellemi kvalitását nem vontam soha kétségbe. És ebben szerintem nagyon is igaza van.

2010. aug. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
63%

12:00

"A nagyapádat ez alapján, hogy melyikbe tartozott meg lehetne ítélni, hogy milyen ember"


Tévedsz ez alapján nem lehet megítélni hogy milyen ember. A katona kötelessége, hogy hazáját szolgálja. A parancsokat NEM ő találja ki, hanem csak végrehajtja. Most lett volna inkább hazaáruló? Azt meg nem lehetett tudni előre hogy el fogják veszteni a háborút. Ha a németek nyertek volna most hősként tisztelnék.

2010. aug. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Elvileg önkéntesekből állt, de 1940-től sorozottak is megtalálhatók soraiban.
2010. aug. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
24%

"Tévedsz ez alapján nem lehet megítélni hogy milyen ember."


Miért nem tudsz olvasni? Olvasd el még egyszer, esetleg kérd meg anyukádat, hogy segítsen:


"A nagyapádat ez alapján, hogy melyikbe tartozott meg lehetne ítélni, hogy milyen ember, de igazából ennek semmi értelme."


Ha esetleg nem láttad volna: "DE IGAZÁBÓL ENNEK SEMMI ÉRTELME."

2010. aug. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

12:54

Olyan dolgokat viszont minek írsz, aminek igazából semmi értelme?

2010. aug. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
57%

Tájékozottabb ember Sztálint is elítéli

Nagyapádat pedig az ítélje meg aki ismeri! Én nem ismerem csak a te elmondásod alapján. Így róla nem nyilívánítok véleményt!

2010. aug. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 clint ***** válasza:

A japánok 10 millió kínait nyírtak ki. Az USA sem épp egy ártatlan volt a vh-ban. (atombomba, drezda)

A nácik is követtek el bűntetteket dögivel, de hiába mondjátok, hogy Sztálint senki nem akarja tisztára mosni, az emberek többsége gyűlölettel gondol a nácikra, az oroszokra nem. (holott joseph ezerszer mocskosabb volt a saját népével is, Hitler nem)

2010. aug. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!