Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Támogatnátok a kötelező...

Támogatnátok a kötelező koronavírus védőoltást?

Figyelt kérdés
Én mindenképpen támogatnám. Ugyanis miután annyi véren és verejtéken mentünk keresztül hogy leküzdjük ezt a nyavalyát, nem hagynám hogy pár deviáns gyökér miatt ne alakuljon ki a nyáj-immunitás.

2020. júl. 11. 09:29
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Jólvan oké, bocs csak arra gondoltam hogy jobb lenne ez minthogy a gazdaságot tegyük tropára
2020. júl. 11. 10:00
 12/33 anonim ***** válasza:
59%
Ha majd lesz ilyen oltás, akkor igen. De tényleg arra csak akkor lesz érdemes gondolni, ha a veszélyeztetetteket már leoltották, mert nekik nagyobb szükségük van rá. Tehát ha mindenki megkapta, akire fokozottan veszélyes a vírus ez így 2-3 millió fő, akkor utánuk még célszerű volna nagyjából úgy a 35 évesnél idősebbeket 90%-ban átoltani. Akkor lehetne kijelenteni, hogy gyakorlatilag mindenki védett.
2020. júl. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
47%
#9 Az oltást azért nem kellene kötelezővé tenni, mert az tulajdonképpen vegyszer, és szerintem mindenkinek joga eldönteni, hogy mi kerüljön a szervezetébe, pl mit eszik-iszik.
2020. júl. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
13# És ugye arra is van joga hogy stabil munkahelye legyen és hogy ne kellejen félelemben élnie, ugye?
2020. júl. 11. 10:04
 15/33 anonim ***** válasza:
56%

"Eleve ha lesz megbízható gyógyszer, amivel jól lehet kezelni akkor még tovább csökken az oltás szükségessége,"


Vírus ellen a leghatékonyabb gyógymód a védőoltás. Az antivirális szerek drágák, és pár kivételtől eltekintve rossz hatásfokkal működnek. Pl. már van gyógyszer az influenza ellen, csak nagyon sokszor nem ér semmit, nem ok nélkül van hangsúlyozva ma is a a védőoltás fontossága.

2020. júl. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
#14 igen van joga, ha talál munkahelyet semmilyen törvény sem tiltja, hogy elvállalja.
2020. júl. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
44%

"Az oltást azért nem kellene kötelezővé tenni, mert az tulajdonképpen vegyszer, és szerintem mindenkinek joga eldönteni, hogy mi kerüljön a szervezetébe"


Szerencsére azért sokan értelmesebben látják a világot...

2020. júl. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
16# Kérdés csak az hogy talál-e majd ha minden be lesz zárva amíg ez a nyavalya tart.
2020. júl. 11. 10:08
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
#18 Munkahelyet nem kötelező biztosítania egyik munkáltatónak sem, magyarán mondva ha a munkáltatónak nem éri meg, akkor minek alkalmazná az alkalmazottat?
2020. júl. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Szerintem valójában csak azok nem akarnák a vakcinát akik szarnak az egészre és műbalhénak tartják az egész vírust!
2020. júl. 11. 10:12
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!