Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mennyire nyomják el a magyar...

Mennyire nyomják el a magyar kisebbséget a trianoni területeken?

Figyelt kérdés

A magyarok a saját nyelvüket se használhatják, a magyar nyelvű feliratok is be vannak tiltva.

A magyar zászlókat felgyújtják, közismert poltikusok simán kimondhatják hogy minden magyart fel kéne akasztani.

Ezek tények.


[link]


Ebben a történetben az a legnagyobb szégyen, hogy a románok a saját országukban vergődnek.

A magyarok meg ahelyett hogy vissza mennének a kis országukba, inkább magyarkodnak egy ellenséges országban.


Miért ennyire szánalmas a magyar?



2020. júl. 2. 10:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10-nek : figyelj te semmit nem tudsz h ez a terulet elszakitas milyen hazugsag volt. Nézz utan majd aztan beszelj!
2020. júl. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mi van a te buta cigo fajtáddal? Süt belőled a magyargyűlölet, te nem vagy magyar ez teljes világos csak egy frusztrált kisebbségi.
2020. júl. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Inkább arra válaszolj hogy a magyar kisebbség amit elnyomnak, gyaláznak, gyűlölnek, miért nem költözik az országába?"


Akkor nem jön a 23 milla román bevándorló, amivel a megalomániás kígyós őrült vezetőtök riogatta az olyan sötét és együgyű prollereket mint jómagad? 🤣

Ilyen egy egyszerű droidot mint te!

Erőlködsz, de még a provokáláshoz is hülye vagy.

2020. júl. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Mi van a te buta cigo fajtáddal? Süt belőled a magyargyűlölet, te nem vagy magyar ez teljes világos csak egy frusztrált kisebbségi."


Itt csak te vagy cigány.


Annyira egyszerű vagy, ha valaki valami rosszat mond a fajtádról, azonnal nekiállsz cigányozni. A 444,index meg zsidó ugye?


[link]



[link]



[link]


Tessék ezeket nem én találtam ki.


Mi olyan hihetetlen abban hogy a magyar kisebbséget a legtöbb helyen gyűlölik? Pont egy magyar lepődik meg ezen, aki mindenkit gyűlöl?

2020. júl. 2. 14:12
 15/16 anonim ***** válasza:
Akkor most a sok négereknek térdeplő magyar gondozzon el, hogy a honfitársaikat ért rasszizmus ellen nem tiltakoznak ...
2020. júl. 3. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nem tudom, kívülről ez hogyan látszik. Romániai magyar vagyok, Erdélyben élek vígan. Itt, Erdélyben a magyarok száma eléggé nagy, magyar boltok, könyvtárak, sulik, sportcsapatok, konkrétan minden van, és jól élünk a románokkal, ez nem is kifejezés, sok román barátunk is van, és amúgy is, a románok többségét nem zavarja, ha magyarok vagyunk. Persze van néhány rosszindulatú ember, aki zsörtölődik pl a buszon, hogy mért beszélünk magyarul, de félévente egyszer ezt nem nehéz elviselni, megtanul ezekkel bánni az ember. Ezek mellett magyar rendezvények, pl a város főterén magyar koncertek sorozata, magyar vásárok, magyar színházfesztiválok, magyar táborok, magyar hagyományörző néptánccsoport(ennek büszke tagja vagyok:))) előadásai és rengeteg egyéb rendezvény van évente, még a politikában is helyet kapnak a magyarok, így mindennel együtt egyáltalán nem érzem azt, hogy elnyomottakként élnénk. Valamint volt a kérdés, hogy miért nem költözünk magyarországra. Nekem megvolt a lehetőség kétszer is, hogy kiköltözzek, pedig még csak licis vagyok, és nem szerettem volna. Itt az ember annyira megszokja, hogy a románokról egy magyar társával gond nélkül beszélhet, azok nem értik úgyse, amit mondunk, mi pedig gond nélkül értjük, amit ők mondanak. meg egyszerűen szerintem az itt élő magyarok megváltoztak az évek során. beszédnél is például elmegyek magyarországra, rengeteg olyan szó van, amit mi itt használunk magyar szavakként, magyarországon pedig nem is hallották. általánosítani nem lehet, de szerintem kisebbségben élő magyar nem vágyik magyarországra, csak kívülről hiszik azt az emberek, hogy itt ilyen szörnyű a sorsunk.
2020. júl. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!