Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem éri meg jobban "zsidó...

Nem éri meg jobban "zsidó uralom alatt" jól élni, mint "szabadon" szenvedni?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy amit a szélsőjobbosok mondanak az igaz, és valóban "zsidók uralkodnak felettünk."


Így, zsidó dominancia alatt nincsen boldog és jó életünk?

Nekünk, közembereknek nem jó most? Nincsenek tele a boltok roskadásig étellel és egyéb választékkal? Nincsenek remek szórakozási lehetőségek?


Ha szeparálnánk magunkat a világtól és egy szélsőjobboldali diktatúrában élnénk, akkor közel sem lenne ennyire élvezhető az élet, sokkal több lenne a szenvedés és a kemény munka. Tényleg ezt akarnátok?



Dél-Korea pl. eléggé jelentős Amerikai és Japán uralom alatt van, míg Észak-Korea "szabad" más országok hatásaitól?


De azért valahogy mégis boldogabban élnek a Dél-Koreaiak nem?


2010. júl. 31. 23:58
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
78%
Itt jön a képbe a nemzeti-szocializmus, amit minden gonosznak, embertelennek, gaznak, förtelmesnek elmondanak. A NS rendszer kizárta az élősködőket, nyerészkedőket, titkos gazdasági összeszövődéseket. Ez persze NEKIK nem kedvezett, aztán a világot harcba állították az ébredő Európa ellen. Mielőtt támadtok, magyarázzátok meg a híres "Judea declares war on Germany" esetet. A nemzet-szocializmus nem csak politikai rendszer, hanem új társadalmi, világszemléleti, életviteli ideológia. Lehet leszavazni, az igazság akkor is igazság marad, ha a többség nem ismeri el.
2010. aug. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
91%

szereted ha másod-,harmadrendű polgár vagy saját hazádban?

hogy gürizel azért, hogy a zsidók minél több profitot vigyenek haza?

egyébként nem élünk jó sorban, maximum te hiszed, mert anyuci és apuci kinyalja a seggedet otthon, és nem kell semmit tenned a dolgokért

de ha belegondolsz, anyuci és apuci mi mindent összeküzd azért, hogy neked semmi kifogásod ne legyen, és hányszor kellett már megalázkodnia a nagyfőnökök előtt, akkor talán rájössz, hogy nem is éltek ti olyan jól

és az jó, igazságos sor szerinted, hogy a szüleid güriznek azért, hogy fenttartsák mindazokat, akiknek ugyanúgy munkába lenne a helyük, mint nekik? és helyettük dolgoznak, ráadásul még veszélyben is vannak ezek miatt az emberek miatt?

sokan szidják a kommunizmust, de voltak ott is nagyon jó dolgok. a mostani rendeszernél még az is jobb volt. ott legalább ilyenek nem mentek. ha munkaidőben bárki az utcán tartózkodott, ment a rendőr, elkérte az igazolást, és ha nem tudtad bemutatni, hogy igazoltan vagy távol a munkából, mert szabin vagy, vagypedig igazoltan vagy távol az iskolától, akkor úgy bevittek mint a pinty

másrészt akkor mindenki tudott magának lakást vásárolni, cserélgették a kocsijukat

ha belegondolsz, szerinted nektek hogy van fedél a fejetek fölött? szerintem még nagyon sokáig kell fizetni a lakáskölcsönt, amit felvettetek, mert az fix, hogy nem öntőkéből építettétek fel. ma Magyarországon több, mint 1 millió lakáshiteles van. ha közbejön bármi, esetleg kirúgnak a munkahelyről, mehetnek az utcára.

szerinted hány új autót vesznek meg hitelre? szerintem nagyon sokat, pedig annak olcsóbb az ára.

szerinted hányan szenvednek, és fagynak halálra az utcán? szerintem nagyon sokan

ajánlok figyelembe egy kis munkát, és rájössz majd, hogy az embereknek mit össze kell gürizniük azért, hogy fent tudják tartani magukat, és családjukat

hány földművelő ment tönkre, pedig mezőgazdaságban dolgozó ember nagyon sok volt ám természeti adotságaink miatt.

tönkretették az iparunkat, világhírű gyárainkat, amelyben hihetetlen sok magyar ember dolgozott

nem jó ez a világ, hidd el nekem


arról pedig, hogy van-e zsidó uralom, vagy nincs, e kérdésemben olvashattok, itt bővebben kifejtettem a véleményemet. én vagyok a kérdező

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__103..

2010. aug. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
91%

0:45

teljesen igazad van

a szemléletváltozás is mindenképpen kellene, de ha szétnézel a pártok közül, ehhez is a Jobbik áll a legközelebb

2010. aug. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
A Jobbikot is a háttérhatalom irányítja. Na ne gondoljátok, hogyha a Jobbik bármin is tudna változtatni, akkor hagyták volna bekerülni ez EU és a magyar parlamentbe. Mivel nagy volt az elégedetlenség a nemzeti érzelmű magyarok között, ezért létrehozatták a Jobbikot és a Gárdát, ami csillapítja a kedélyeket.
2010. aug. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

lehet, hogy megérné, de most egyáltalán nem élünk jól!

(lehet, hogy te jól élsz)

2010. aug. 1. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
64es, ez azért elég nevetséges összeesküvés. Csak nem posta imre oldaláról tájékozódsz?
2010. aug. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Posta Imrét én Molnár F. Árpáddal egy szintre helyezem. Miért is engedné a hatalom, hogy egy rájuk veszélyt jelentő párt bekerülhet a parlamentbe?
2010. aug. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Mert az emberek beszavazták, és sok jobbikos delegát volt. A szavazásnál, tehát elcsalni sem tudták. Nem korlátlan hatalmùak, de azért amit tudtak megtettek ellenük, lásd a média lejáratókampányát, vagy a nyugati sajtó cikkeit a "neonáci" jobbikról.
2010. aug. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
59%
En itt Eszak-Ameriakaban nagyon szeretk a "piszkos zsidok" elnyomasa alatt elni, remelem ez alol az uralom alol nem szabadulok fel, havi par ezer dolcsi fizetes (tudom eladtam a lelkem) meg jolet, arrol meg ami MO-n folyik nem a zsidok tehetnek barmennyire is keresik az emberek a bunbakot a cigoba, zsidoba, nem a zsidok mondjak, hogy feketen dolgozz nem a zsidok mondjak, hogy ne fizess adot ha el is csalhatod nem a zsidok mondtak anno hogy hord haza a gyarbol amirol ugy erzed teged megillett, nem a zsidok mondtak mondjak hogy bliccelj ahol tudsz stb stb
2010. szept. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

De, biztos jobban megéri, a palesztinok is nagyon élvezik, hogy vigyáznak rájuk/gondoskodnak róluk. Mi is értékelni fogjuk a törődésüket a rezervátumból. Így is kaptunk már épp elég jót tőlük (Trianon, kunbéla, rákosi, Recsk, Kistarcsa, gulág, Andrássy út 60. stb.). Nem vagyok hálátlan ember, remélem lesz alkalmam mindent ''meghálálni'' és kamatostul visszafizetni (a kamathoz úgyis mindig ragaszkodnak :D )!

Koreát hoztad példaként, de a kommunizmus is egy zsidó agyrém.

2010. szept. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!