Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért gyűlölik ennyire a...

Miért gyűlölik ennyire a magyar kisebbséget minden szomszédos országban?

Figyelt kérdés

[link]


"Voltak akiket kettéfűrészeltek vagy karóba húztak, másokat elevenen elégettek vagy eltemettek. Egyeseknek leszaggatták a körmüket, felhasogatták a bőrüket, majd besózták. Láttam egy csecsemőfejet a falhoz vágva, az agyveleje szét volt loccsanva. Az egyik asszony terhes volt, mikor kitaposták belőle a gyereket. Sok esetben meggyfabotra kötött tízkilós ólommal verték agyon az áldozatokat; volt, akinek az orra is leszakadt az ütéstől. Legtöbbjüknek azonban egyszerűen csak fejszével levágták a fejét. Az asszonyok sírva keresték fiaikat, férjüket a holttestek között. Mindenütt vértócsában feküdtek az emberek. Szörnyű látvány volt.”


Én értem hogy egyesek szerint ezt érdemlik a magyarok (is) de miért gyűlölik ennyire a magyarokat?

Wikin csak ennyi van leírva, de pl romániában (meg mindenhol) úgy írtották a büszke magyarokat mint a patkányokat.

Mai napig a leggyűlöltebb kisebbség kelet európában a magyar.


2020. jún. 13. 07:22
1 2
 11/18 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
Könnyen felismerhető földrajzi okoból jellemzően a szomszédos országoknak vannak konfliktusaik, így sérelmeik is.
2020. jún. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
De itt minden szomszédos országnak van konfliktusa a "magyar" országgal.
2020. jún. 13. 09:40
 13/18 anonim ***** válasza:
72%

#4 "Soha nem jogos a bosszúállás a lakosságon, mert ilyenkor nem a felelősöket büntetik de..."


Áldozathibáztató barom vagy.

2020. jún. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
100%

"De itt minden szomszédos országnak van konfliktusa a "magyar" országgal."


Persze, ahogy írtam, ez épp a szomszédságból ered. Kevés olyan szomszédos államot tudsz mutatni, amelynek nem volt egymással konfliktusa.

2020. jún. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

13-as!


Kár, hogy a szövegértéssel problémáid vannak!

2020. jún. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ennyire torz látásmóddal bárkit bárhol kellemetlen nemkívánatos esetnek tekintenek. Érdekes, én soha sehol nem titkoltam a nemzetiségemet, és mindenütt kedvesek voltak. Csak példaképp, mikor e brassói havasokban egy váratlan hatalmas jégeső után beestünk egy 2200 m-en lévő turistaházba, a kedvünkért befűtött a román tulaj. Büszke volt hogy gáláns lehet. Meg is mondtam neki, hogy derék ember. De hasonlóan jól éreztem magam a többi környező országban is. Rossz emberek persze mindenütt vannak, de nem volt gondom, mert figyelmeztettek a helyiek.
2020. jún. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A tolvaj utálja akit meglopott. A románjaid meg egy hazudozós, kétszínű nép.
2020. jún. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mellesleg ha délvidéket hoztak akkor jobb ha tudod, hogy a szerbeket minden szomszédos országban utálják mint a sz.rt.
2020. jún. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!