Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Most miért kellene lemondani...

Most miért kellene lemondani a tűzijátékot, csak azért, hogy az ellenzék is beleszóljon a közéletbe, más fontosabb dolgokban miért nem ilyen aktívak?

Figyelt kérdés
[link]
2020. máj. 27. 07:28
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Te hol élsz? Az ellenzék MINDEN fontosabb kérdésbe beleszól, csak a Fidesz nem törődik vele.
2020. máj. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha eddig nem tűnt volna fel, rendezvények megtartását még mindig tiltják. Ettől még persze lehetne tüzijátékozni, csak ahhoz túl felesleges pénzkidobás, hogy otthonról nézd. Ha erre az élményre vágysz, akkor nézd meg a korábbi évek felvételeit.
2020. máj. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%

"Te hol élsz? Az ellenzék MINDEN fontosabb kérdésbe beleszól, csak a Fidesz nem törődik vele"


A környezetvédelmi hiszti...(ôk hány fát is vágtak Ki?


[link]


Ellenzéki aktivista: De há há hát a 85 fa ÁZ nem sok, ez nem baj, ákkor iiisss tiii vágytoook áá a "rosszak"


Igen, elmentek tüntizni, az MTVAban a lépcsô elôtt felmosni már nem kellett a k erôs kép aminek a forgatokönyve megbeszélésénél a kamera bekapcsolva maradt, "kapcsold Ki, kapcsold már ki" az meglett.


Egy évben nem lehet kibírni...


(Én amúgy nem is hallottam errôl)


Augusztus 20. a nemzeti ünnepünk, 1x egy évben ezt nem lehet kibírni?

(Tudom már ez tavaly...



"Köszi" DK, Köszi Homonnay Gergely(t) pedig innen is "üdvözlöm" 😡


A DKsok valószínüleg "mind" aláírták.

2020. máj. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%

"Az ellenzék minden fontosabb kérdésben beleszól".😂😂😂😂

Helyesen fogalmazva: az ellenzék minden politikai haszonszerzésre alkalmasnak vélt dologban feszültséget kelt, támad, uszít, hőbörög.

2020. máj. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 SzittyaWarrior lvl99 ***** válasza:
35%
Kétszer ennyi pénzt kellene rá elverni, hogy a fidderek még boldogabbak legyenek.
2020. máj. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

A Fidesz a rezsi/bürökrácia/költségek csökkentésének a kormányának kampányolta magát 2010-től, erre a legnagyobb bajban, szegénységben akarnak gigamega tüzijátékot rendezni.

De hát ugyan ki számolja már, hogy hányadszorra köpik szemen a saját népüket :)

2020. máj. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%

#3 Pedig igaza van a #1-nek, az ellenzék minden fontosabb kérdésbe beleszól. MINDEN kérdésbe beleszólnak és mindent bírálnak, tagadnak, elleneznek - még azt is amit korábban ők maguk terjesztettek be, találtak ki vagy szavaztak meg.

Azt nem írta hogy értelmes módon szólnának bele a fontosabb kérdésekbe (nem is teszik).

Az ellenzék alapállása - ennek az ellenzéknek legalábbis - hogy semmi nem jó amit a kormány csinál, ezért mindig mindenbe beleszólnak.

2020. máj. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%

#6 Olyan hülyeség ez a szöveg, hogy gondolom már átszámoltad lélegeztetőgépre is hogy mennyibe kerülne.

Ja, nem, abból most az a bajotok, hogy már túl sokat vettek. Akkor marad a CT.

Mennyi jött ki? Hány CT-re futná ebből a pénzből?

de mondok jobbat. Mi lenne ha kiszámolnád hogy hányszor lehetne belőle Czeglédyt alkalmazni? Hogy a kispesti kszp-s politikus szavai alapján nézzük, akkor hány ballibes önkormányzati képviselő éves sok milliós lenyúlását fedezné ez a pénz?

2020. máj. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Klediv válasza:

Teljesen mindegy mit kampányolnak, úgyis lesz.

Amúgy annyira furcsa ez, hogy mindig a tűzijáték van porondon....szilveszterkor a kutya, a macska, a kutyatáp, meg a levegő,

augusztusban meg a pénz.....

Miért? Annyira utálatos dolog lenne? Szerintem szép, és ritkán van. Mindenkinek ki lehet bírni. Én pl. be tudom zárni a kutyámat több éve. Kutya baja, tápja is van és nem ellett, mert nem akartam, pedig nincs ivartalanítva, ergo, nem szaporítottam a menhelyre kerülő kutyák számát....

Mi is az emberi felelőtlenség?

A tűzijáték szép, ünnepre kell és kész.

2020. júl. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!