Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi lenne, ha Jobbik hatalomra...

Mi lenne, ha Jobbik hatalomra jutna?

Figyelt kérdés
Egyáltalán komolyan gondolják az egészet vagy ők is csak ugyanolyanok, mint az MSZP vagy a FIDESZ?
2010. júl. 27. 11:40
1 2 3
 11/28 clint ***** válasza:
65%

Mindenki káoszt mond holott sztem ők vágnbák rendbe a közbiztonságot legjobban. Külön jó ötlet a csendőrség bevezetése, és a politikusbűnözők elszámoltatása, emiatt a két dolog miatt szavaztam rájuk, a többi nem érdekel.

Ha ezt a 2-őt betartják már jobb országot csinálnak mint ami eddig volt. Akinek meg szúrja a szemét a csendőrség az bűnöző.

2010. júl. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 Voltaire ***** válasza:
35%

55

A gazdasági programjuk erősen szabad piac ellenes, ergo, antidemokratikus.

2010. júl. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
24%

a magyar gárda eleve antidemokratikus, mivel egy pártnak sem lehet párthadserege.

Illetve a tv székházak ledózerolása sem valami demokratikus.

2010. júl. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
73%

"A gazdasági programjuk erősen szabad piac ellenes, ergo, antidemokratikus."


Szóval az, hogy nyitni szeretnének kelet felé és hogy segítenék a kis- és középgazdaságokat, piacellenes. Köszönöm, hogy általad megvilágosodhattam! Négy év múlva ha szavazok, bizton az Szdsz-re, vagy az MSZP-re teszem majd a voksom.

2010. júl. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
73%

Ironizáltam a "faszista" veszéllyel, ha nem esett volna le.

Sajnos elég sokan vannak ebben az országban, akik tényleg veszélyt látnak a jobbikban. Csak nem értem kinek érdeke a saját nemzete ellen beszélni.

2010. júl. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
70%

"a magyar gárda eleve antidemokratikus, mivel egy pártnak sem lehet párthadserege."


A Magyar Gárdában és a Jobbikban mindössze annyi közös van, hogy jelen pillanatban mindkettő élén Vona Gábor áll. S bár a Magyar Gárdát tényleg Vona Gábor alapította (mikor még nem volt a Jobbik pártelnöke!, a Jobbikot nem)


"Illetve a tv székházak ledózerolása sem valami demokratikus."


Lehet hogy elhagyták a száját ezek a szavak, de tett nem követte, s akkor sem követte volna, ha éppenséggel ő a miniszterelnök.

2010. júl. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem hasonló lenne mint most.Csak nem büntetnék a gárdistákat.4év múlva meglátjuk,hogy közelebb kerülnek-e a "húsos fazékhoz".De nagyon elszántak az biztos:)))
2010. júl. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
70%

"A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:48"


Ezzel a véleménnyel nagyon egyetértek.

2010. júl. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
55%

"Lehet hogy elhagyták a száját ezek a szavak, de tett nem követte, s akkor sem követte volna, ha éppenséggel ő a miniszterelnök." akkor minek mondja?

Voltairenek meg üzenném, hogy a szabad piac egyáltalán nem szabad!

2010. júl. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%

Ki a fene pontoz le ennyire mindenkit??

Ez egy vélemény nyilvánító oldal nem pedig ovi!!!

2010. júl. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!