Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez?

Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

Az Alkaloida Vegyészeti Gyár Zrt. (Alkaloida Zrt.) készítené Tiszavasváriban a koronavírus tüneteit enyhítő gyógyszert, amint meglesz az ehhez szükséges engedély, hiszen az elsődleges célunk nem a hatóanyag, hanem a kész tabletták értékesítése – mondta a Világgazdaságnak Pallos László, az Alkaloida Zrt. beszerzési igazgatója. Mint közölte, tablettát ma is tud készíteni a társaság, az általa előállított Hydroxychloroquine 200 milligrammos tablettát már törzskönyvezték az Egyesült Államokban, ahová az Alkalodia már jó néhány éve exportálja is. A cég és az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet (OGYÉI) együtt dolgozik azon, hogy a gyógyszer minél hamarabb megkapja a magyarországi forgalmazási engedélyt is. Pallos László azt is elmondta, hogy folyamatosan egyeztetnek a hazai egészségügyi szakemberekkel is, hiszen a gyógyszert elsősorban a magyar betegeknek kívánják biztosítani, és csak utána másoknak.

Forrás: [link]



2020. ápr. 4. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
A tüneteket enyhítő gyógyszert?Szerintem ilyenek vannak dögivel.Orvosság nincs.Tehát semmit nem tudok hozzászólni mert nincs jelentősége.
2020. ápr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha beválik, akkor hajrá!
2020. ápr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit kéne szólni? Nem értem a kérdést. Te mit szólsz hozzá?
2020. ápr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3-as!


Ez a "hír" több kérdést is felvet. (Azért kérdeztem, mit szóltok hozzá.)

Figyelmesen olvasd el még egyszer!

2020. ápr. 5. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!